skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Altaros SA Assassin 4,5 mm

Unikalny, opatentowany i niezawodny mechanizm wiatrówki pracuje w trybie samopowtarzalnym. Assassin bazuje na rozwiązaniach przez lata sprawdzonej wiatrówki CZ200, co przekłada się na dużą niezawodność i skuteczność.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 5 174

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201920111919
Kod katalogowy:
AG-001

Podobne produkty

Opis produktu

Unikalny, opatentowany i niezawodny mechanizm wiatrówki Assassin umożliwia strzelanie bez konieczności ręcznego przeładowania, czyli w trybie samopowtarzalnym. Główny walor tego systemu polega na tym, że podczas przeładowania nie dochodzi do zbędnego wycieku powietrza, a tym samym do spadku ciśnienia w komorze. Po oddania strzału jest powietrze odprowadzane, gdy następnie stanowi siłę napędową tłoku zamka. Solidna lufa i niezawodny regulator ciśnienia zapewniają te najlepsze wyniki. Magazynek obrotowy mieści 9 śrutów. Komplet z wiatrówką zawiera zawsze dwa magazynki, zapasowe magazynki można dobrać z oferty.  

Assassin bazuje na rozwiązaniach przez lata sprawdzonej wiatrówki CZ200, co przekłada się na dużą niezawodność i skuteczność. Cały proces produkcji odbywa się w Cechach. Zbiornik wykonany z lekkiego i zarówno wytrzymałego stopu jest wyposażony w port szybkiego ładowania oraz manometr. Oprócz już wymienionych rzeczy znajduje się w opakowaniu szybkozłączka oraz wąż wysokociśnieniowy, kompatybilny z butlą. Poziom 190 Bar daje ok. 50 równych strzałów.

Najwyraźniejszej zmianie uległa kolba, nowo dostosowana do potrzeb lewo i praworęcznych strzelców. Konstrukcja kolby posiada regulację pionową baki, regulację długości kolby oraz regulację pionową stopki. Wiatrówka skonfigurowana jest w układzie bullpup. Szyna standardu 11 mm z wydłużoną górną powierzchnią pozwala na montaż krótkich, kompaktowych lunet, co z resztą było nie do pomyślenia w poprzedniej wersji. Lufę zwieńcza integralny tłumik.  

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka Altaros SA Assassin 4,5 mm
  • Magazynek 2 szt.
  • Przejściówka quickfill
  • Wąż wysokociśnieniowy
  • Tłumik
  • Zestaw uszczelek

Filmy (2)

Altaros SA Assassin

SA Assassin Altaros

Paremetry

Producent:
Altaros
Kaliber:
4,5 mm / .177
Energia początkowa: ?
16 J
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
9
Materiał osady:
Drewno
Montaż:
Tak na 11mm
Bezpiecznik:
Nie
Regulator ciśnienia:
Tak
Rodzaj ognia:
Samopowtarzalna
Szerokość:
40 mm
Rodzaj mechanizmu:
PCP
Wysokość:
190 mm
Długość:
850 mm
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie