##skip_main ##skip_menu ##skip_search

Wiatrówki z tłokiem gazowym

Wiatrówka BSA GRT Comet Evo Silentium 4,5mm

10x

Comet Evo Silentium to dostępna łamana wiatrówka z gazowym tłokiem od tradycyjnej firmy Birmingham Small Arms. Broń łączy wystarczającą moc, jakość wykonania oraz lata doświadczeń w lekkim i mocnym karabinku z nowoczesnych materiałów. Wersja Silentium jest wyposażona w moderator, który zmniejsza hałas powodowany strzałem.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 752

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Kaliber:
4,5 mm / .177
Amunicja:
Śrut diabolo
Energia początkowa:
22 J
Prędkość początkowa:
296 m/s

Pokaż kolejne parametry

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
BSA
EAN:
793676069876
Kod katalogowy:
BSA-162-S

BSA Kolejne produkty producenta

Podobne produkty

Jesteśmy specjalistami od wiatrówek, kusz i łuków

Opis produktu

Tłumaczone maszynowo

Comet to jednostrzałowa łamana wiatrówka z tłokiem gazowym; aby ją naładować, należy złamać lufę (naciągnąć), umieścić w niej śrut i przywrócić mechanizm do pierwotnego położenia. Przed niekontrolowanym strzałem chroni ręczny bezpiecznik wewnątrz kabłąka spustowego, który przed oddaniem strzału trzeba odbezpieczyć.

Prędkość wylotowa może osiągnąć 296 m/s, przy czym energia dochodzi do 22 J. Celność strzałów zwiększają regulowane, światłowodowe przyrządy celownicze z włóknami optycznymi (Tru-Glo), które są dobrze widoczne także przy gorszych warunkach oświetleniowych. 

Prosta konstrukcja pod względem designu jest z jednej strony zakończona syntetyczną kolbą z gumową stopką; w przedniej części dominuje łoże i lufa gwintowana z moderátorem. Kolba w okolicy spustu ma chropowatą powierzchnię podobną do chwytu pistoletowego – gwarantuje to pewny uchwyt. Karabinek wyposażony jest również w szynę 11 mm do montażu lunety celowniczej.

Długość lufy wynosi 370 mm i ma kaliber 4,5 mm; długość całkowita to 1120 mm, przy czym karabinek waży 2,7 kg.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka BSA GRT Comet Evo Silentium 4,5 mm

Produkt występuje w tych kategoriach

Paremetry

Producent:
BSA
Kaliber:
4,5 mm / .177
Amunicja:
Śrut diabolo
Energia początkowa: ?
22 J
Prędkość początkowa:
296 m/s
Waga:
2700 g
Całkowita długość:
1120 mm
Długość lufy:
370 mm
Przyrządy celownicze:
Tak
Szyna akcesoryjna :
Tak
Materiał osady:
Polimer
Napęd: ?
Sprężyna gazowa
Bezpiecznik:
Tak
Rodzaj ognia:
Jednostrzałowy
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana
Gwarancja:
24 miesiące

Polecana amunicja (15)

Recenzje klientów (10)

4.8

10× oceniono

Dodaj ocenę

Oceniając produkt, akceptujesz zasady publikowania. Po zweryfikowaniu recenzja zostanie niezwłocznie opublikowana.

Rostislav

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 26.11.2022

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

Spełnia oczekiwania. Chłodne strzelanie – 10 m, mróz minus 4 stopnie. Jest dokładna, nie pozwala mi przestać strzelać. Zamontowana luneta celownicza VALIANT LYNX 6×40 AOSIR MIL-DOT. Karabiny – JSB Exact 4,51 mm.

  • Dobrze leży w dłoni
  • Power
  • Ciche strzelanie
  • Ładny wygląd
  • Celność strzelania
  • Jak dotąd brak wad

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

V.Š.

Zarejestrowany użytkownik, z balistas.sk 12.12.2022

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

Poręczny, kompaktowy, łatwy w obsłudze. Zadowolenie z wyboru

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Martin

Zarejestrowany użytkownik, z balistas.cz 21.07.2023

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

  • Dobrze leży w dłoni, wytrzymały
  • Dokładność do 30
  • Cisza

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Mark Lutsin

Zweryfikowany klient, z balistas.shop 14.07.2026

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

  • Bardzo łatwy w obsłudze. Co zaskakujące, w ogóle nie drży. Po prostu wisi w powietrzu. Tłumik jest bardzo dobrze wykonany.
  • Celownik to totalny szmelc! Chybocze się na boki. Nic nie jest porządnie zablokowane. Można go po prostu przesunąć palcami o 1,5–2 mm na bok. I tak zostaje. To jest kompletnie nie do przyjęcia. Ostre plastikowe krawędzie od spodu łoża są bardzo wkurzające i ranią rękę.

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Vratislav Mrukwia

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 28.01.2026

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

  • - wysoka moc 22J
  • - lekkie rozciąganie ( tłok azotowy )
  • - statyczne przyrządy celownicze są lepsze niż w sprężynówce SPA LB600
  • - bardzo cicha w porównaniu do Hatsan Striker S1000
  • - mały odrzut wsteczny

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Martin Sypecký

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 09.01.2026

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

Z wiatrówką strzelałem jako chłopak i zawsze mnie to cieszyło – strzelanie do tarczy. Czemu więc nie spróbować ponownie. Ta wiatrówka wpadła mi w oko – moc, kaliber, tłok gazowy – mniej kopie i wygląd wiatrówki. No i na koniec cena.

  • Lekka i dobrze leży w ręku. Jak na razie strzelałem tylko kilka razy, ale była bardzo celna. Nie spodziewałem się jednak, że napinanie będzie tak trudne, to mnie zaskoczyło. Jak na razie jestem bardzo zadowolony.
  • Żadne.

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Martin Holka

Zweryfikowany klient, z balistas.sk 27.11.2025

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

Miałem już kilka wiatrówek od Slavii, przez Hamerli aż po Gamo… raz tak drogie, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Jako plus podaję wagę, jest lekka… przyjemnie się napina, tłumik naprawdę tłumi hałas. Strzały pelletami bardziej stukają o drewno lub łapacz. Małym minusem jest to, że zabezpieczenie jest manualne, tzn. zabezpieczasz je sam po naciągnięciu, byłem przyzwyczajony do automatycznego, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia (ma to też zalety)… w każdym razie z pięciu gwiazdek daję zdecydowanie pięć.

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Pavel

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 17.02.2024

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

W podanym przedziale cenowym ma dobre parametry i po pierwszych doświadczeniach odpowiednią celność. Nie wiem czy to tylko mój egzemplarz, ale szyna montażowa jest minimalnie frezowana, więc musiałem zmodyfikować mocowania, aby weszły w rowki.

  • dokładny
  • światło
  • dobra energia
  • Mniejszy odrzut w porównaniu do sprężyn
  • Minimalnie frezowana szyna 11 mm

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Pokaż wszystkie recenzje

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Polecane artykuły

Jak wybrać śrut do wiatrówki

Śrut wybieramy według tego, czy zamierzamy uprawiać polowanie lub strzelectwo sportowe czy rekreacyjne. W tym artykule porozmawiamy szerzej o śrucie. Czytaj!

TOP 5 - Sprężynowki

Przegląd 5 najlepiej sprzedających się wiatrówek sprężynowych na rynku. Obejmuje klasyczne karabiny z drewnianą kolbą, unikalną wiatrówkę z 10-nabojowym magazynkiem oraz futurystyczną broń survivalową, którą możesz złożyć do plecaka.

Jak dbać o broń?

W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto czyścić broń i jak przy tym postępować. Powiemy sobie także coś o środkach czyszczących i konserwujących. Najpierw omówimy, jak czyścić broń palną. Potem zajmiemy się również czyszczeniem gazówek.

Wideorecenzja: Gamo Hunter 1250 Grizzly Pro

Oto długo oczekiwana recenzja jednego z najpotężniejszych karabinów pneumatycznych w naszej ofercie! Jak sprawdziła się wiatrówka Gamo Hunter 1250 Grizzly Pro? Przekonaj się sam!

Marek Děngl,

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Nie przegapisz żadnej nowości ani promocji – zapisz się do newslettera

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.