skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki sprężynowe

Cometa Fenix 400 4,5mm

Ta broń ma w pełni regulowany mechanizm spustowy, dzięki któremu możemy sobie ustawić spust według naszych wyobrażeń. Na broni wyróżnia się również pięknie grawerowana drewniana kolba, która leży w dłoni praktycznie każdemu.
Więcej informacji

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 1 108

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 190 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104670
Kod katalogowy:
C400P450F

Opis produktu

Jakościowa wiatrówka z gwintowaną lufą. Pozycja spustu oraz jego opór są w pełni regulowane. Wiatrówka posiada bezpiecznik automatyczny, który przed strzałem musimy odbiezpieczyć. Kolba tej wiatrówki jest wykonana z jakościowego drewna bukowego i jest uniwersalna zarówno dla prawo- i leworęcznych.

Aby zmniejszyć odrzut w ramię, jest koniec broni wyposażony w antywibracyjną gumową stopkę. W porównaniu z modelem Cometa 300 ma kolba tej broni lepszy dynamiczny kształt i jest lepiej przymocowana.

Jedną z zalet wiatrówki Fenix 400 jest jej prostota i absolutna niezawodność. Karabin nadaje się do strzelania rekreacyjnego, ale również do niektórych disciplin sportowych.


Wiatrówka ma standardową 11 mm szyne do montażu celownika optycznego. Wyposażeniem tego modelu jest w poziomie i pionie regulowna szczerbinka z włokien optycznych dla lepszej widoczności, tzw. TRUGLO.

Firma Cometa może poszczycić się stuletnią tradycją produkcji wysokiej jakości broni pneumatycznych. Bronie pneumatyczne Cometa są znane na całym świecie. Ta firma przynosi do branży szeroką gamę innowacyjnych elementów. Początki produkcji datują się do 19 wieku, dokładnie do roku 1874.

Firma Carabinas Cometa, S.A. opiera się przede wszystkim na tradycji rodzinnej i produkcji w Hiszpanii, gdzie pod staranną kontrolą powstają najważniejsze elementy wiatrówek. Dalszą cechą jest indywidualna kontrola każdej broni. Każda jedna wiatrówka jest sprawdzana i kalibrowana.

:


Zawartość opakowania

  • Wiatrówka
  • instrukcja obsługi

Filmy (3)

Představení vzduchovky Cometa Fenix 400

Vzduchovka Cometa Fenix 400

Vzduchovka Cometa Fenix 400

Paremetry

Producent:
Cometa
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
290 m/s
Waga:
3400 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
24 J
Całkowita długość:
1140 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
450 mm
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna
Rodzaj ognia:
Mechanizm przeładowania
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie