skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Cometa Orion SPR 5,5mm

Ciekawostką jest wielostrzałowy magazynek, w tej cenie wiatrówki to jest wyjątkowe. Kolba jest w miejscu zwężenia grawerowana,dzięki temu nie wyślizgnie się z ręki. W opakowaniu Quicfill adapter.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 2 385

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104689
Kod katalogowy:
OR00P550X

Podobne produkty

Opis produktu

Model marki Cometa zasilany sprężonym powietrzem. Należy więc do wiatrówki dokupić butlę, albo pompę. Wiatrówkę możemy zaszeregować do broni wysokiej jakości za korzystną cenę.Ten model został przedstawiony publiczności na wystawie w 2015 roku, więc jest to młodszy model. Chodzi o następny model PCP przedstawiony przez firmę Cometa.

Charakterystzczną cechą tej wiatrówki jest drewniana kolba, która jest wykona z drewna bukowego. Zaletą kolby jest regulowana baka policzkowa, która sie przyda podczas korzystania z lunety. Kolba jest zakończona gumową stopką. Wiatrówka jest wyposażona w oczko, do którego można przymocować dwójnóg. Nie trzeba więc wiatrówkę przerabiać, żeby załozyć dwójnóg i gwarancja zostanie ważna. Obok baki znajduje się również oczko do podpięcia pasa. W miejscu zwężenia kolby jest kolba grawerowana, więc wiatrówka nie wyślizgnie się z ręki, dodatkowo jest na kolbie wygrawerowany napis Orion.

Kabłąk i język spustowy są wykonane z metalu. Przed językiem znajduje się blokada manualna. W dolnej części jest również umieszczony manometr ciśnienia, z którego można odczytać aktualny stan ciśnienia powietrza w kartuszu. Skala jest podzielona na kolorowe segmenty i jest w jednostkach Bar. Integralną częścią jest kartusz o dużej pojemności, która wynosi 225cc. Na jedno napełnienie można oddać 100 strzałów. Wiatrówkę napełniamy za pomocą quickfill adaptera, który znajduje się w opakowaniu. Quickfill pasuje do wszystkich pomp i butli z naszej oferty. Adapter tylko włożymy do otworu przeznaczonego do napełniania. Ta końcówka jest identyczna z końcówkami marki Hill, Crosman i Daystate.

Lufa wiatrówki orion jest wykonana ze stali i jest wyposazona w 12 gwintów. Lufa jest zakończona moderatorem dźwięku. Magazynek wkłada się do komory nabojowe. Przeładowanie za pomocą tylniej dźwigni z gałką.

Do montażu lunety służy szyna 11mm (jaskółczy ogon), która znajduje się na grzbiecie wiatrówki.

Wiatrówka nie jest wyposażona w regulator ciśnienia.

Doświadczenie praktyczne: Charakterystyczną cechą wiatrówki jest kolba, która jest pięknie wyrzeźbiona. Musimy również pozytywnie ocenić regulowaną bakę policzkową, którą można ustawić w zaleźności od wysokości montażu. Zaletą jest również moderator dźwięku który znajdje się w opakowaniu. Wiatrówka jest w dostępnej cenie i jest podobna do innych modelów tego rodzaje.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka
  • Magazynek
  • Quickfill
  • Instrukcja obsługi

Filmy (1)

Cometa Orion SPR

Paremetry

Producent:
Cometa
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
270 m/s
Waga:
3300 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
40 J
Całkowita długość:
1060 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
470 mm
Pojemność magazynka:
13
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP
Regulator ciśnienia:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie