skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

CZ 200 S Green 4,5mm

Nietypowy design drewniane kolby. Zaletą jest nastawna baka policzkowa i stopka. Karabinek jest dostarczany jako jednostrzałowy, ale jest możliwość dokupić magazynek wielostrzałowy. Lufa jest z CZUB.
Więcej informacji

Tego towaru nie mamy już w ofercie
Zobacz podobne produkty dostępne w magazynie

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104731
Kod katalogowy:
46013

Podobne produkty

Opis produktu

Wiatrówki CZ 200 są wynikiem współpracy Ceske Zbrojovky a.s. z renomowaną firmą angielską Air Arms. Te atrakcyjne, ergonomiczne i bezkonkurencyjnie wykończone bronie wyróżniają się wielkim komfortem strzelania i dużą celnością. Wiatrówki CZ 200 są konstrukcyjnie zgodne z przepisami ISSF, co czyni z nich pełnoprawne bronie sportowe. Nadają się także do strzelania rekreacyjnego, w przypadku modeli o wydajności do 16 J także do zwalczania szkodników.

Zwarta budowa systemu CZ 200 S. Ta broń zachowuje wszystkie doskonałe cechy wersji podstawowej i uzupełnia je o bardziej kompaktowy wygląd.

Charakterystyczne cechy wiatrówki: te bronie z kompaktowym systemem zaworowym z wymiennym zasobnikiem sprężonego powietrza, wyróżniają się celnością, stabilnością prędkości wylotowej strzałów i minimalnym odrzutem. Te właściwości doceni przede wszystkim wiele młodych, zaczynających strzelców.

Podstawowe wykonanie wiatrówki CZ 200 S jest produkowane w kalibrze 4,5 mm lub 5,5 mm i oprócz strzelania sportowego może być również stosowane do zwalczania szkodników (gdzie jest to dozwolone), ponieważ energię wylotową strzału można ustawić aż do 16 Joule. Tarczowe wykonanie wiatrówki CZ 200 T, produkowane jest w kalibrze 4,5 mm i jest przeznaczone do szkolenia i do podstawowego strzelania sportowego. Konstrukcja wiatrówki jest zgodna z przepisami ISSF.

Praktyczne doświadczenie: jest to nowy model uzupełniający linie modelową CZ200. Wyróżnia się nowym designem kolby, która wykonana jest w jednym kawałku. Wiatrówki CZ znane są z precyzji i jakości wykonania. Oczywistością jest możliwość dokupienia magazynku wielostrzałowego.

:

Zawartość opakowania

  • Karabinek
  • Adapter do napełniania
  • Adapter do opróżnienia
  • Instrukcja obsługi

Produkt występuje w tych kategoriach

Filmy (1)

CZ 200 S Green

Paremetry

Producent:
Česká Zbrojovka
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
250 m/s
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
16 J
Całkowita długość:
907 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
485 mm
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Nie
Rodzaj ognia:
Mechanizm przeładowania

Pytania o produkt (1)

Ł
Łukasz, 04.05.2020
Witam, Poproszę o informację jaka była by łączna cena tej wiatrówki z regulatorem ciśnienia, oraz jakąś rekomendowana lunetą dla początkującego. W kwestii lunetu to chciałbym mieć krzyż (nie kolimator z dot'em). pozdrawiam, Lukasz
M
Michal , 05.05.2020
Witam,wysłałem Panu maila.
Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie