Ten najwyższej klasy celownik optyczny z serii Titan od producenta Element Optics łączy w sobie precyzyjne wykonanie i doskonałe właściwości optyczne. Zmienne powiększenie 5-25x predestynuje go do strzelania na duże odległości.
Tubus o średnicy 34 mm z rozszerzonym zakresem korekty w poziomie i w pionie jest wypełniony azotem, co czyni go wysoce odpornym na wodę, zaparowanie oraz wstrząsy. Obiektyw ma średnicę 56 mm i w połączeniu z ED szkłem oferuje naprawdę szerokie pole widzenia i krystalicznie czysty obraz. Podczas celowania nie umknie ci żaden detal.
Rektifikacja jest w MOA, a jeden klik to 1/4 MOA. Paralaksa jest regulowana od 15 yardów (13,7 m) do nieskończoności. Otwarte wieżyczki zostały przeprojektowane i ulepszone, dzięki czemu wytrzymują częste klikanie. Tę cechę z pewnością docenią strzelcy sportowi.
Siatka celownicza EHR-2D jest idealnym wyborem do strzelania na dłuższe dystanse. Krzyż znajduje się w pierwszej płaszczyźnie ogniskowej, więc ustawione powiększenie zmienia jego wielkość. Oczywiście nie brakuje także możliwości podświetlenia całej siatki do celowania w słabych warunkach oświetleniowych. Do wyboru masz łącznie 6 różnych poziomów jasności.
W zestawie znajdziesz osłonę przeciwsłoneczną, ściereczkę do czyszczenia optyki, osłony soczewek oraz baterię CR2032.
Kluczowe cechy
– Rektifikacja w MOA
– Siatka celownicza w pierwszej płaszczyźnie ogniskowej
– Tubus 34 mm wypełniony azotem
– Powiększenie 5–25x
– Regulowana paralaksa