skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Evanix Air Speed Gen. 2 5,5 mm

Lepiej usiądźcie, wyszła druga generacja semi-auto wiatrówki Evanix Air Speed i jest szybsza oraz bardziej niezawodna niż kiedykolwiek wcześniej. W wyglądzie wiatrówki najbardziej dominuje polimerowa osada typu thumbhole z uniwersalną baką policzkową.
Więcej informacji

W magazynie 5 szt., w poniedziałek 5. 6. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 5 342

Sprzedaż od 18 lat ?

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 890 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202020100575
Kod katalogowy:
SPEEDSYNT55AIRII

Opis produktu

Lepiej usiądźcie, wyszła druga generacja semi-auto wiatrówki Evanix Air Speed i jest szybsza oraz bardziej niezawodna niż kiedykolwiek wcześniej. Speed w nazwie nie wzięło się znikąd. Ten model urzeka szybkostrzelnością bez konieczności przeładowywania, śrut, jeden za drugim, trafia w jedno miejsce z prędkością proporcjonalną do szybkości naciskania spustu.

W wyglądzie wiatrówki najbardziej dominuje polimerowa osada typu thumbhole, która wyróżnia się wygodną ergonomią i przyjemnym w dotyku wykończeniem powierzchni. Uniwersalna kolba świetnie posłuży praworęcznemu jak i leworęcznemu użytkowniku. Kartusz oferuje pojemność 280 cc przy ciśnieniu roboczym 250 bar. O poziomie ciśnienia informuje ulokowany w przedniej części kartusza, wbudowany manometr. Tuż obok zlokalizowano port ładowania. Lufę o długości 500 mm pokryto na całej długości płaszczem, dzięki czemu dźwięk strzału jest bardziej delikatny. Efekt ten można zwiększyć, stosując tłumika kompatybilnego z gwintem 1/2 UNF.      

Mile widzianym udogodnieniem jest nowy bezpiecznik, którego umieszczenie w poprzedniej wersji nie było zbyt komfortowe, zatem został tym razem umieszczony z lewej strony osady. Bezpiecznik ma dwie nastawy aktywny/nieaktywny. Znajdujące się po lewej stronie pokrętło umożliwia regulację mocy w ograniczonym zakresie.  

Mechanizm spustu nie posiada regulacji oporu, zatem trzeba przyzwyczaić się do jego nieco twardszej pracy, choć w zamian otrzymamy piekielną szybkostrzelność. Magazynek opróżnia się w mig, co zrekompensował producent dołączeniem dodatkowego magazynka. Ulokowana na grzbiecie szyna standardu 22 mm umożliwia montaż dowolnej optyki.   

Główne cechy produktu

• Semi-auto

• Ergonomiczna osada Thumbhole

• Kartusz o pojemnosci 280 cc

• Gwint 1/2 UNF

• Szyna standardu 22 mm

Video:

Zawartość opakowania

  • rówka Evanix Air Speed Gen. 2 5,5 mm Magazynek 2 szt. Wtyczna Quick-Fill

Filmy (1)

Evanix Air Speed Gen. 2

Paremetry

Producent:
Evanix
Amunicja:
Śrut diabolo
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
270 m/s
Energia początkowa: ?
50 J
Waga:
3000 g
Całkowita długość:
1170 mm
Długość lufy:
500 mm
Przyrządy celownicze:
Nie
Szyna akcesoryjna :
Tak
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
11
Materiał osady:
Polimer
Regulator ciśnienia:
Nie
Rodzaj ognia:
Samopowtarzalny
Gwarancja:
24 miesiące

Podobne produkty

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie