skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Evanix Max Air II 5,5 mm S

Evanix Max Air II to jedna z wiatrówek samopowtarzalnych na rynku odznaczających się nadprzeciętną szybkostrzelnością oraz wysoką niezawodnością. Jest ona idealną propozycją dla wymagających użytkowników.
Więcej informacji

W magazynie 12 szt., w wtorek 23. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 6 081 zł 4 865

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 810 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202020100007
Kod katalogowy:
MAXMLSYNT55AIRII

Opis produktu

Rozwój w segmencie wiatrówek PCP postępuje dużymi krokami, nie inaczej jest w przypadku firmy Evanix, która stawia na najnowocześniejsze rozwiązania i regularne ulepszanie aktualnych modelów. Dowodem na to jest druga generacja wysoko cenionego bullpupu Max Air

Evanix Max Air II to jedna z wiatrówek samopowtarzalnych na rynku odznaczających się nadprzeciętną szybkostrzelnością oraz wysoką niezawodnością. Jest ona idealną propozycją dla tych, którym przejadło się każdorazowe przeładowywanie, tutaj jedynym ograniczeniem jest szybkość palca strzelającego. Nawet przy takiej szybkości mechanizm spustowy pracuje płynnie i skutecznie. Napięcie dźwigni przeładowania wykonuje się tylko przed włożeniem magazynka. W dalszym ciągu dźwignię zamyka się, blokując magazynek w komorze.  

Nowy model posiada zmodyfikowany magazynek zaprojektowane z myślą o wersji semi-auto. Bezpiecznik manualny został ulokowany bezpośrednio nad spustem.

Wszystkie elementy wiatrówki odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz dopracowaną konstrukcją. Całość sprawia masywne wrażenie. W skład mechanizmu wewnętrznego wchodzą tylko części wykonane z metalu. Łoże zostało wykonane z polimeru. Szyna standardu weaver umożliwia montaż dowolnej optyki, natomiast dolna szyna standardu weaver daje dodatkowe miejsce pod bipod.   

Maksymalne ciśnienie robocze kartuszu o pojemności 280 ccm wynosi 250 bar. Do napełniania służy adapter przejściówka quickfill. Lufa z integralnym tłumikiem posiada również gwint standardu 1/2" do mocowania dodatkowego tłumika.   

Główne cechy produktu

• Konfiguracja Bullpup

• Tryb Semi-Auto

• Integralny tłumik


Film prezentacyjny:


 

Zawartość opakowania

  • Evanix Max-air II 5,5 mm
  • Magazynek
  • Adapter przejściówka Quick-Fill

Filmy (1)

Evanix Max Air II

Paremetry

Producent:
Evanix
Amunicja:
Śrut diabolo
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
240 m/s
Energia początkowa: ?
50 J
Waga:
3200 g
Całkowita długość:
820 mm
Szyna akcesoryjna :
Tak
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
10
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie
Rodzaj ognia:
Samopowtarzalna
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie