skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

FX Wildcat MKII Synthetic 5,5 mm

Zupełnie nowy model od szwedzkiej firmy FX Airguns nadchodzi. Nowa wersja MKII bazuje na poprzednim modelu z linii Wildcat, w swoim czasie najbardziej sprzedawanej wiatrówce PCP na świecie.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 6 377

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201920111987
Kod katalogowy:
FX-WIL-30301-001

Podobne produkty

Opis produktu

Zupełnie nowy model od szwedzkiej firmy FX Airguns nadchodzi. Nowa wersja MKII bazuje na poprzednim modelu z linii Wildcat, w swoim czasie najbardziej sprzedawanej wiatrówce PCP na świecie. Jego następca oferuje wszystko co jego poprzednik, jak i szereg nowych rozwiązań.   

Wiatrówka jest zbudowana w układzie Bullpup, co umożliwia zastosowanie lufy o długości nawet 500 mm przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Największą zmianą w przeciwieństwie do poprzedniej wersji jest możliwość wymiany lufy. Dzięki temu rozwiązaniu może każdy strzelec sobie wybrać najbardziej odpowiednią lufę z preferowanym bruzdowaniem, uwzględniając masę lub rodzaj używanego śrutu. Lufa jest obudowana na całej długości zintegrowanym tłumikiem dźwięku, dzięki czemu strzelanie jest bardzo ciche. 

Warta uwagi jest przyjemna w dotyku kolba z polimeru. Ergonomicznie wyprofilowany chwyt pistoletowy idealnie dostosowuje się do kształtu dłoni. Masa kolby nie przekracza 2,7 kg.

Pod lufą znajduje się kartusz o pojemności 230 cc. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 230 Bar. Aktualny stan ciśnienia wskazuje manometr ulokowany z przodu kartusza. W standardzie znajduje się również regulator ciśnienia.

Dźwignię zamka da się odciągnąć jednym palcem. Praktycznie zerowy opór sprawia, że cykl przeładowania jest szybki i wygodny, dzięki czemu można całą uwagę skupiać tylko i wyłącznie na celowaniu. Mechanizm spustowy jest w pełni regulowany, dodatkowo cechuje się płynnym i lekkim ruchem. Do zabezpieczenia wiatrówki służy bezpiecznik manualny. Aby móc wyjąć magazynek, zamek powinien być w tylnej pozycji. Magazynek ma pojemność 8 śrutów w kalibrze 5,5 mm. Szyna standardu 11 mm umożliwia montaż dowolnej optyki.

Zawartość opakowania

  • WiatrówkaFX Wildcat MKII Synthetic 5,5 mm
  • Magazynek 1 szt.
  • Przejściówka adapter Quickfill
  • Walizka plastikowa

Filmy (1)

Vzduchovka FX Wildcat MKII Synthetic 5,5mm

Paremetry

Producent:
FX Airguns
Amunicja:
Śrut diabolo
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
280 m/s
Energia początkowa: ?
55 J
Waga:
2700 g
Całkowita długość:
680 mm
Długość lufy:
500 mm
Szyna akcesoryjna :
Tak
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
8
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP
Bezpiecznik:
Tak
Regulator ciśnienia:
Tak
Rodzaj ognia:
Mechanizm przeładowania
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie