skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5 mm

Szwedzki producent FX Airguns wypuścił trzecią generację bardzo cenionego modelu Wildcat. Nowa wersja w porównaniu do swoich poprzedników wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i całym szeregiem ulepszeń.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 6 377

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202120100171
Kod katalogowy:
FX-WC3-550301-002

Podobne produkty

Opis produktu

Szwedzki producent FX Airguns wypuścił trzecią generację bardzo cenionego modelu Wildcat. Nowa wersja w porównaniu do swoich poprzedników wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i całym szeregiem ulepszeń. Warto zwrócić uwagę na zwiększoną pojemność Power Plenum oraz usprawniony przepływ powietrza. Wszystkie elementy zostały wykonane za pomocą technologii CNC.

Wildcat MKIII Compact jest dostarczany z 500mm lufą, jednak dzięki konfiguracji bullpup nie wpływa to w żadnym stopniu na całkowitą długość, która nie przekracza 675 mm. Lufa jest wymienna, zatem można ją zastąpić inną dowolną lufą z oferty firmy. Lufa została na całej długości pokryta płaszczem, przy wylocie znajdziemy gwint 1/2 UNF do montażu tłumika.

Osada z tworzywa sztucznego jest lekka i przyjemna w dotyku. Ergonomiczny kształt świetnie dopasowuje się jak ulał do dłoni. Ulokowana na wysokości spustu dźwignia zamka charakteryzuje się cichą i płynną pracą.

Nowością jest pokrętło regulacyjne w tylnej części wiatrówki, które służy do napinania sprężyny bijnika. Pokrętło ma 7 położeń. W ósmym położeniu można się posłużyć kluczem sześciokątnym celem bardziej precyzyjnego wyregulowania. W ten sposób można zharmonizować energię bijnika z ciśnieniem regulatora.  

Kartusz o pojemności 230 cc został ulokowany klasycznie pod lufą. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 230 bar. Na froncie kartusza znajdziemy manometr ciśnienia w kartuszu, zaś regulator ciśnienia na regulatorze znajduje się z lewej strony - pod baką policzkową.

Modyfikacji doczekała się konstrukcja magazynka. Wewnątrz magazynka mieści się 18 szt. śrutu kalibru 5,5 mm. Magazynek jest w pełni wymienny z magazynkami z modelów FX Crown oraz FX Dreamline. Spust jest w pełni regulowany i wyróżnia się miękką pracą. Do zabezpieczenia służy bezpiecznik manualny. Na grzbiecie znajduje się szyna akcesoryjna standardu 11 mm.

Główne cechy produktu

• Konfiguracja bullpup

• Wysoka jakość wykonania

• Polimerowa osada

• Niska masa

• Wysokopojemnościowy magazynek

Zawartość opakowania

  • rówka FX Wildcat MKIII Compact Synthetic 5,5 mm Magazynek - 1 szt. Adapter quickfill Plastikowy pokrowiec

Paremetry

Producent:
FX Airguns
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
280 m/s
Waga:
2800 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
55 J
Całkowita długość:
675 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
500 mm
Pojemność magazynka:
18
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP
Regulator ciśnienia:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie