skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki sprężynowe

Gamo Hunter DX 4,5mm

Ta broń jest wyposażona w piękną kolbę bukową, która jest uniwersalna i jest odpowiednia dla prawo i leworęcznych. Każdy doceni regulowaną bakę, która ułatwi znależenie idealnego chwytu.
Więcej informacji

Długoterminowo niedostępny

zł 849

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104838
Kod katalogowy:
GA61100565

Podobne produkty

Opis produktu

Karabin wyposażony jest w grawerowaną drewnianą bukową kolbę, która jest uniwersalna, czyli odpowiednia zarówno dla prawo- i leworęcznych. Jeśli w przyszłości rozważasz zakup lunety, to na pewno docenisz regulowaną bakę, którą można podnieść w zależności od własnych potrzeb. Obsługa jest bardzo prosta, wystarczy poluzować śrubę po prawej stronie kolby. Kolba jest zakończona stopką z technologią SWA, którą można regulować w zależności od własnych potrzeb, z pełną wyściółką pochłania aż 74% uderzenia.

Wszystkie metalowe części wiatrówki są polerowane i lakierowane czarną farbą. Wyposażeniem broni są klasyczne celowniki z włoknem optycznym, ktore poprawiają komfort strzelania. Gamo ma 11 mm szyne montażową, ktora jest podwyższona o 6mm nad ciało broni i służy do montażu lunety lub kolimatora. Blokada spustu jest umieszczona w przedniej części przed spustem, sam spust jest dwustopniowy.

Wiatrówka zawiera następujące technologie:


Adjustable Cheek Piece - kolba karabinu jest wyposażona w pionowo regulowaną bakę, co pozwala strzelcowi osiągnąć większego komforu przy strzelaniu przez lunetę lub kolimator.

SWA - Shock Wave Absorber – ten system wykorzystują mocniejsze modele broni Gamo, na końcu kolby jest stopka wypełniona elastyczną wkładką absorbującą aż 74% uderzenia. Sztywność można ustawić za pomocą 3 wyjmowanych wkładek.

Praktyczne doświadczenia: dobrze wykończona wiatówka firmy Gamo. Zaletą jest regulowana baka, ale jej plastikowe wykonanie trochę psuje wrażenie. Botka pełni swoją funkcję dobrze.

:

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka
  • instrukcja obsługi

Paremetry

Producent:
Gamo
Napęd:
Sprężyna
Gwarancja:
24 miesiące

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie