skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki sprężynowe

Gamo Replay 10 4,5mm

Długa wiatrówka, ładowana przez łamanie lufy. Napędzana sprężyną z tłokiem. Zaletą jest wielostrzałowy magazynek. Kolba jest przeznaczona dla praworęcznych i leworęcznych strzelców.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 1 034

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
793676079523
Kod katalogowy:
GA61100371SET-24J

Podobne produkty

Opis produktu

To jedyna wiatrówka klasycznie łamana, która posiada wielostrzałowy magazynek. Tą nowość przedstawił na wystawie ShotShow 2017 bardzo znany na świecie producent wiatrówek Gamo. Na razie nie ma na rynku klasycznej wiatrówki sprężynowej z wielostrzałowym magazynkiem.

Ten model to klasyczna sprężynowa niezawodna wiatrówka. Kolba jest wykonana z czarnego polimeru, odpowiednia jest jak dla praworęcznych tak i dla leworęcznych strzelców. Kolba jest zakończona gumową grubą stopką, kiedy poziom tłumienia regulujemy za pomocą wkładek. Model Replay-10 to zupełna nowość, w wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy CAT. W wiatrówce nie brakuje ani blokady spustu. Na grzbiecie jest umieszczona 11mm szyna. Oprócz tej szyny znajduje się w opakowaniu podwyższona szyna do lunet z montażem o wymiarach 11mm. W zestawie znajduje się również luneta 4x32 WRH. Lufa jest okryta polimerem skutkiem czegoś jest poziom dźwięku obniżony i własciwości lotne śrutu są lepsze.

Magazynek wkładamy do plastikowego rowka, śrut wsadzimy do otworów, które są oznaczone numerami, więc zawsze widzimy ile śrutów pozostało w magazynku.

Doświadczenie praktyczne: Nowa bardzo nietypowa wiatrówka. Zupełna nowość, klasyczna wiatrówka wyposażona w magazynek wielostrzałowy. Łatwa w obsłudze. Siła broni 16J.Zawartość opakowania

  • Wiatrówka Gamo Replay 10
  • Magazynek 2szt.
  • Luneta 4x32WRH

Filmy (1)

Gamo REPLAY

Paremetry

Producent:
Gamo
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
250 m/s
Waga:
2630 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
24 J
Całkowita długość:
1115 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
550 mm
Luneta w komplecie:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna
Rodzaj ognia:
Powtarzalna
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie