skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki ze sprężyną gazową

Gamo Roadster IGT 10X GEN2 4,5 mm - 24 J

Wiatrówka napędzana jest systemem IGT, czyli gazową sprężyną. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza odrzut i obniża generowany odgłos. Odgłos również obniża integralny tłumik z technologią Whisper fusion.
Więcej informacji

W magazynie 1 szt., w środa 5. 10. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 1 021

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 170 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
793676091464
Kod katalogowy:
61100633-IGT-24

Opis produktu

Największy producent wiatrówek sprężynowych na świecie, hiszpańska firma GAMO, opracowała unikatowe rozwiązanie w postaci mechanizmu przeładowania, w które skład wchodzi magazynek obrotowy o pojemności 10 śrutów. Takie rozwiązanie zwiększa skuteczność podczas polowania na drobną zwierzynę.

Aktualny model wystrzegł się błędów swojego poprzednika, magazynek jest umieszczony poziomo, co pozwala na zastosowanie niższego montażu pod lunetę, a co najważniejsze, celowanie przez przyrządy mechaniczne stało się bardziej komfortowe. W tym modelu znajdują się celowniki światłowodowe TRU-GLO z wyraźnym punktem.

Wiatrówka napędzana jest systemem IGT, czyli gazową sprężyną. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza odrzut i obniża generowany odgłos. Odgłos również obniża integralny tłumik z technologią Whisper fusion.

Syntetyczne łoże odznacza się wysoką uniwersalnością, jest odpowiednie dla prawo i leworęcznych strzelców. Kolba została zakończona gumową stopką, która amortyzuje odrzut, a tym samym zwiększa komfort strzelania. Spust z polimeru dysponuje systemem regulacji. Bezpiecznik manualny znajduje się w obrębie kabłąka bezpośrednio przed językiem. Szyna – jaskółczy ogon standardu 11 mm umożliwia montaż dowolnej lunety. 

Lufa jest na całej długości pokryta płaszczem z polimeru, który pełni funkcję wtórnego tłumika. Mechanizm przeładowania, w tym magazynek, znajduje się w przedniej części bloku. W opakowaniu znajduje się 1 magazynek wsuwany. Otwory na śrut są ponumerowane, więc łatwo da się sprawdzić, ile strzałów oddano. Przy ładowaniu należy uważać, aby śrut nie wystawał poza krawędź komory magazynka. Źle osadzenie śrutu może skutkować jego deformacją, pogorszeniem celności czy nawet uszkodzeniem całego mechanizmu.   

Zalecamy używać w tej wiatrówce śrutu Gamo Pro Match albo Match S100, gdyż inne modele śrutu mają skłonność do wypadania z magazynka.

 

Zawartość opakowania

  • Roadster IGT 10X Gen2 4,5 mm - 24 J Magazynek

Filmy (1)

Gamo Roadster IGT 10X Gen2 4,5mm - 24J

Paremetry

Producent:
Gamo
Amunicja:
Śrut diabolo
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
290 m/s
Energia początkowa: ?
24 J
Waga:
3000 g
Całkowita długość:
1185 mm
Długość lufy:
450 mm
Szyna akcesoryjna :
Tak
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
10
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna gazowa
Rodzaj ognia:
Powtarzalna
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie