skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki ze sprężyną gazową

Gamo Speedster IGT 10x 5,5 mm

Wiatrówka Gamo Speedster IGT z 10-strzałowym magazynkiem. Jego główne cechy to osada o symetrycznym profilu, przyrządy ze światłowodem oraz system IGT.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 1 156

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
793676095967
Kod katalogowy:
GA6110038555-24J

Podobne produkty

Opis produktu

Życzysz sobie klasycznie łamanej wiatrówki z magazynkiem? Otóż mamy propozycję w formie hiszpańskiej wiatrówki Gamo Speedster. Już sama nazwa sugeruje, że wiatrówka potrafi strzelać bardzo szybko. Do dyspozycji mamy 10-strzałowy magazynek z mechanizmem obrotowym charakteryzujący się płynną pracą i niezawodnością. Właśnie szybkostrzelność docenimy podczas polowania na małe szkodniki.

Tym razem wystrzegano się błędów zrobionych w poprzednim modelu Gamo Replay. Zatem tym razem magazynek został ustawiony w położeniu poziomym. Takie rozwiązanie umożliwia stosowanie niższych montażów pod lunetę oraz wygodne celowanie przez przyrządy mechaniczne. Światłowody na przyrządach świetnie kontrastują z namierzonym celem.   

Wiatrówka posiada zaawansowany zespół sprężyny gazowej IGT, na którą składa się tłok ze zbiornikiem wypełnionym gazem. Sprężyna gazowa sprawia, że odrzut jest bardziej delikatny i za sprawą tłumika dźwięku z technologią Whisper Maxxim sam strzał jest cichszy.

Polimerowa osada posiada symetryczny profil, przez co wiatrówka może być używana przez praworęcznych i leworęcznych użytkowników. Mechanizm spustowy posiada regulację długości drogi oraz twardości języka. Język spustowy został wykonany z polimeru. Szyna standardu 11 mm umożliwia instalację dowolnej lunety czy urządzenia optoelektronicznego.  

Lufa została na całej długości pokryta polimerowym płaszczem, który na dodatek przyczynia się do tłumienia dźwięku strzału. Dużym plusem jest magazynek ze sprężynowym mechanizmem obrotowym. Dzięki wyraźnej indeksacji łatwo można się zorientować, ile strzałów pozostało. Podczas ładowania trzeba zwracać uwagę na to, aby krawędź śrutu nie wystawała poza krawędź komory. W innym wypadku grozi zaklinowanie śrutu w komorze czy jego zniekształcenie. 

Główne cechy produktu

• 10-strzałowy magazynek

• Przyrządy z światłowodem

• Ergonomiczna osada

• System IGT

• Regulowany mechanizm spustowy

Zawartość opakowania

  • rówka Gamo Speedster IGT 10x 5,5 mm Magazynek - 1 szt.

Filmy (1)

Vzduchovka Gamo Speedster IGT 10x 5,5mm

Paremetry

Producent:
Gamo
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
210 m/s
Waga:
3100 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
24 J
Całkowita długość:
1150 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
400 mm
Pojemność magazynka:
10
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna gazowa
Rodzaj ognia:
Powtarzalna
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie