skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki ze sprężyną gazową

Hatsan 125 Vortex 4,5 mm

Hatsan 125 to klasycznie łamana wiatrówka w kalibrze 4,5 mm ze sprężyną gazową. Wiatrówka została osadzona w ergonomicznie profilowanym łożu z polimeru. Mechanizm spustowy Quattro posiada dwupozycyjny spust s regulacją oporu i drogi.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 960

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
20202010462
Kod katalogowy:
12545V

Podobne produkty

Opis produktu

Hatsan 125 to klasycznie łamana wiatrówka w kalibrze 4,5 mm ze sprężyną gazową. Wiatrówka została osadzona w ergonomicznie profilowanym łożu z polimeru. Na łożu i szyjce znajdują się teksturowane strefy z wypustkami, które poprawiają chwyt oraz zapobiegają ślizganiu się w dłoni. Na końcu kolby znajduje się gumowa stopka o dobrych właściwościach amortyzujących.

Sprężyna gazowa zastępuje tradycyjną sprężynę, jej konstrukcją w niczym nie odbiega od dobrze znanych siłowników, w tym wypadku jest tłok wypełniony sprężonym powietrzem. System sprężyny gazowej charakteryzuje się mniejszym i płynnym odrzutem oraz mniejszym odgłosem. System również wpływa na charakterystykę cyklu strzału, który jest krótszy i bardziej płynny.

Bruzdowana lufa ma 45 cm długości. Na grzbiecie znajdują się celowniki TRU-GLO – zielona szczerbinka (regulowana) i czerwona muszka. Podwójna szyna 11/22 mm umożliwia montaż dowolnej optyki.

Mechanizm spustowy Quattro posiada dwupozycyjny spust s regulacją oporu i drogi. Bezpiecznik automatyczny aktywuje się każdorazowo przez naciągnięcie sprężyny tłoka do tylnego położenia. Manipulator bezpiecznika jest łatwo osiągalny kciukiem strzelającej ręki.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka Hatsan 125 Vortex 4,5 mm

Paremetry

Producent:
Hatsan
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
250 m/s
Waga:
3800 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
16 J
Całkowita długość:
1255 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
450 mm
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna gazowa
Rodzaj ognia:
Mechanizm przeładowania
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie