skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Kalibrgun Capybara 5,5mm

Długo oczekiwana nowość od czeskiego producenta Kalibrgun. Najskuteczniejszy na rynku moderator hałasu wewnętrznego oplata całą lufę.
Więcej informacji

W magazynie 3 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 5 876

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 970 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201920111961
Kod katalogowy:
KBG045

Opis produktu

Czeski producent Kalibrgun przedstawił na targach IWA 2017 nowy model Capybara. Od razu była to najbardziej pożądana nowość na rynku broni PCP. Po dwóch latach pracy i ostatecznych poprawkach, aby wszystko działało precyzyjnie, wreszcie jest w sprzedaży.

Model Capybara wyróżnia się kilkoma innowacjami. Największym jest zdecydowanie nowy system moderatora hałasu, który oplata całą lufę i ma kształt kostki. Lufa ma 480 mm długości. Kolejną wielką zaletą jest drewniana bakista policzkowa, która jest już dołączona do karabinka pneumatycznego. Konstrukcja modelu przypomina starszy karabinek pneumatyczny Colibri, który odniósł wielki sukces. Dodatkowo na wkładzie znajduje się drewniane przedramię, które można pozycjonować. Kartusz powietrzny ma pojemność 200 cm3 powietrza.

Kolejną nowością jest przełącznik alarmowy, który informuje o tym, czy karabinek pneumatyczny jest rozkręcony. Znajduje się on na tylnej części ciała. W tylnej części magazynka znajduje się również otwór na magazynek, który ma nową konstrukcję i nie jest wstępnie obciążony sprężyną. Dzięki temu można ładować diabolosy w dowolnej kolejności.

Dźwignia ładowania znajduje się po lewej stronie korpusu i charakteryzuje się płynną pracą. bezpieczeństwo manualne znajduje się po prawej stronie tuż nad spustem.

W przyszłości będzie można zakupić specjalny zestaw, który przekształci ten karabinek pneumatyczny w tryb półautomatyczny. Nie będziesz musiał przeładowywać po każdym strzale.

.

Zawartość opakowania

  • chovka2x tacaSztyft do napełnianiaSprężynka

Paremetry

Producent:
Kalibrgun
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
200 m/s
Waga:
3300 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
40 J
Całkowita długość:
750 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
480 mm
Pojemność magazynka:
18
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP
Regulator ciśnienia:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie