skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

AirMaks Krait X 5,5mm

Przedstawiamy zupełnie nowy nabytek w rodzinie wiatrówek PCP czeskiego producenta AirMaks Arms. Podobnie jak poprzednicy, model ten zapożyczył swoją nazwę z królestwa zwierząt – tym razem nosi nazwę silnie jadowitego węża z rodziny kobr.
Więcej informacji

W magazynie 1 szt., w środa 13. 12. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 7 761

Sprzedaż od 18 lat ?

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 1290 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
AirMaks Arms
EAN:
202320100025
Kod katalogowy:
AKSKRX22

AirMaks Arms Kolejne produkty producenta

Opis produktu

Przedstawiamy zupełnie nowy nabytek w rodzinie wiatrówek PCP czeskiego producenta AirMaks Arms. Podobnie jak poprzednicy, model ten zapożyczył swoją nazwę z królestwa zwierząt - tym razem nosi nazwę silnie jadowitego węża z rodziny kobr.

AirMaks Krait X jest najdłuższą wersją tej linii wiatrówek, gdy różni się od wersji standardowej wydłużoną lufą i bardziej pojemnym kartuszem. Nadal jednak zachowuje stosunkowo kompaktowe wymiary i przyzwoitą wagę. Długość całkowita broni nie przekracza 885 mm i waga 3,1 kg.

Lufa opłaszczowana o skoku gwintu 1/17,7 ma 700 mm długości i jest opatrzona na wylocie w gwint 1/2x20 UNF pod zewnętrzny tłumik dźwięku. Przewód lufy jest przystosowany do strzelania slugi na długich dystansach.

Precyzyjnie wytoczona metalowa kolba posiada regulowaną wysokościowo bakę policzkową oraz gumową stopkę z relucją w dwóch płaszczyznach. Doskonałą ergonomię uzupełnia dodatkowo anatomicznie profilowany uchwyt typu AR-15. Jego kształt jest dostosowany do strzelców praworęcznych i gumowana, antypoślizgowa faktura zapewnia pewny chwyt w każdej sytuacji.

Dźwignia przeładowania ma bardzo płynną charakterystykę pracy i w razie potrzeby można ją łatwo przełożyć na drugą stronę. Magazynek mieści 16 sztuk śrutu 5,5 mm. Wszystkie modele w tym kalibrze wyposażone są również w zabezpieczenie komory przed podwójnym załadowaniem śrutu.

Dwustopniowy spust jest w pełni regulowany. Tuż nad nim znajduje się bezpiecznik nastawny, który można również przełożyć na drugą stronę.

Kevlarowy kartusz potrafi zmieścić do 480 cm3 powietrza i jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 300 Bar. Power Plenum ma pojemność 60 cc, a jest także zewnętrznie regulowany regulator ciśnienia. Na korpusie kartusza są rozmieszczone dwa manometry. Pierwszy z nich znajduje się po lewej stronie i służy do wskazywania ciśnienia w Power Plenum. Drugi manometr znajduje się po prawej stronie i wskazuje aktualne ciśnienie w kartuszu.

Szyna Picatinny o nachyleniu 20 MOA zapewnia miejsce do montażu lunety celowniczej, kolejne trzy szyny montażowe o tym samym standardzie rozmieszczono po bokach i na spodzie - pod kartuszem. Pozwalają one na zamocowanie dodatkowych akcesoriów taktycznych.

 

Główne cechy

– System dostosowany do slugów

– Lufa 700 mm z płaszczem

– Regulowany zewnętrznie regulator ciśnienia

– Regulowana baka policzkowa i stopka

– Cztery szyny Picatinny

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka AirMaks Krait X 5,5 mm
  • Magazynek - 1 szt.
  • Adapter do ładowania
  • Wyściełany futerał

Filmy (1)

AirMaks Krait X 5,5mm

AirMaks Krait X 5,5mm

Paremetry

Producent:
AirMaks Arms
Kaliber:
5,5 mm / .22
Amunicja:
Śrut diabolo
Prędkość początkowa:
390 m/s
Energia początkowa: ?
78 J
Ciśnienie robocze: ?
300 bar
Waga:
3100 g
Całkowita długość:
885 mm
Długość lufy:
700 mm
Przyrządy celownicze:
Nie
Szyna akcesoryjna :
Tak
Typ szyny montażowej:
22 mm
Z magazynkiem:
Tak
Pojemność magazynka:
16
Materiał osady:
Metal
Napęd: ?
PCP
Regulator ciśnienia: ?
Tak
Rodzaj ognia:
Jednostrzałowy
Gwarancja:
24 miesiące

Podobne produkty

Polecane artykuły

Wiatrówki z tureckimi korzeniami

Tureckie wiatrówki stanowią fenomen, który stale ewouluje i nie przestaje zaskakiwać nowymi technicznymi rozwiązaniami i pomysłowymi elementami designowymi.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie