skip_main skip_menu skip_search

Kusze bloczkowe

Kusza Mankung Kraken 200 lbs camo

5x

Kusza Mankung Kraken 200 lb została zaprojektowana z myślą o łowcach i ich potrzebach. Z siłą naciągu w granicach 200 lb należy ten model do najmocniejszych w naszej ofercie.
Więcej informacji

W magazynie 4 szt., w środa 17. 7. u Ciebie

Darmowa dostawa Sposób dostawy

zł 2 586

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 430 śrucin lojalnościowych. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
Mankung
EAN:
202020100229
Kod katalogowy:
MK-XB58-FC

Mankung Kolejne produkty producenta

Opis produktu

Kusza Mankung Kraken 200 lb została zaprojektowana z myślą o łowcach i ich potrzebach. Z siłą naciągu w granicach 200 lb należy ten model do najmocniejszych w naszej ofercie. Wystrzelony bełt osiąga prędkość 405 fps.
Aby obsługa była jak najbardziej bezpieczna, została kusza wyposażona w dwustronny bezpiecznik. Konstrukcja z kompozytu odznacza się dużą wytrzymałością jak i niską masą nieprzekraczającą 3538 g.
Łoże zostało wyposażone w kolbę z regulowaną długością, co umożliwia jej dostosowanie do indywidualnych parametrów strzelca. W celu regulacji należy zwolnić ulokowaną od spodu blokadę, naciskając ją. Dodatkowo komfort zwiększa wysuwna baka policzkowa ustawiana za pomocą dwóch śrub. Rozwiązania zostosowane w konstrukcji przekładają się na dużą wszechstronność, a tym samym na stabilność podczas strzelania.
Na grzbiecie ulokowano szynę weaver 22 mm, na której można zamocować lunetę 4x32 – ta jest częścią kompletu. Przy projektowaniu uwzględniono potrzeby łowców, dlatego łęczysko ma tylko 40 cm szerokości. Dużym plusem jest Whisper Silencing System, w którego skład wchodzi tłumiki drgań. W opakowaniu także znajdują się 3 bełty karbonowe o długości 20", uchwyt na bełty oraz napinacz cięciwy.

Zawartość opakowania

  • Kusza Mankung Kraken 200 lb camo
  • Luneta 4x32
  • Bełt 20" - 3 szt.
  • Uchwyt na bełty
  • Napinacz cięciwy

Paremetry

Producent:
Mankung
Waga:
3538 g
Całkowita długość:
914 mm
Min. siła naciągu:
200 lb
Bezpiecznik:
Tak
Długość ramion:
400 mm
Prędkość strzały:
125 m/s
Kolor:
Camo
Gwarancja:
24 miesiące

Polecana amunicja (1)

Recenzje klientów (5)

5

5× oceniono

Dodaj ocenę

Oceniając produkt, akceptujesz zasady publikowania. Po zweryfikowaniu recenzja zostanie niezwłocznie opublikowana.

Zdeněk

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 19.02.2021

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

  • Cena

Czy ta ocena była pomocna? Nie (0)

Vjačeslav

Zweryfikowany klient, z balistas.cz 19.02.2021

Tłumaczenie automatyczne w innym języku

Polecam

  • Polecam

Czy ta ocena była pomocna? Nie (1)

Pokaż wszystkie recenzje

Pytania o produkt (2)

M
Mariusz, 12.02.2023
Dzień dobry, jestem zainteresowany zakupem kuszy do celów amatorskich. Dowiedziałem się jednak, że w Rozporządzeniu RADY MINISTRÓW z dnia 17 września 2019 r. w sprawie klasyfikacji rodzajów materiałów wybuchowych, broni, amunicji oraz wyrobów i technologii o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, na których wytwarzanie lub obrót jest wymagane uzyskanie koncesji widnieje pozycja BA.12.2 - broń cięciwowa w postaci kusz, w związku z tym czy na sprzedawane przez Was kusze trzeba mieć koncesję czy nie? Czy kupując u Was ten produkt a nie mając koncesji nie łamię prawa?
P
Pavel Macura, 13.02.2023
Witam, zgodnie z prawem kuszę można nabyć i posiadać wyłącznie na pozwolenie.
G
Grzegorz, 20.11.2022
Witam jestem zainteresowany kupnem kuszy Mankung Kraken 200lbs camo. Jaki laser najlepiej skompletowac do tego modelu oraz czy do zakupu potrzebuje pozwolenia ? Pozdrawiam
P
Pavel Macura, 21.11.2022
Witam, dany model kuszy posiada tylko szynę montażową pod optykę. W zestawie znajdziemy od razu lunetę 4x32. Kuszę można u nas zakupić bez pozwolenia, niemniej jednak na terenie Polski należy zgłosić fakt jej nabycia.
Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

Polecane artykuły

Jak wybrać kuszę

Kusze były wykorzystane już w okresie przed naszą erą, chociażby do polowania czy w bitwach. Obecnie nowoczesne kusze znalazły swoje miejsce wśród sportowych i rekreacyjnych strzelców. Jeśli planujesz sobie jakąś sobie sprawić, w tym artykule dowiesz się, według jakich kryteriów należy dokonać decyzji.

Wideoporadnik: Łuki i kusze

Jakie są rodzaje łuków i kusz i czym się kierować przy ich wyborze? Odpowiemy na to wszystko w tym filmie informacyjnym ze sklepu Balistas w Hlucinie w Czechach. Film zawiera angielskie napisy.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.