skip_main skip_menu skip_search

Naboje flobert

Naboje flobert

Pomagamy z wyborem

Amunicja typu flobert to amunicja bocznego zapłonu przeznaczona do broni długiej oraz krótkiej – pistolet, rewolwer. Nabój składa z łuski, pocisku i masy zapłonowej umieszczonej bezpośrednio w kryzie łuski. Dla wyrzucenia pocisku jest wykorzystywana energia materiału wybuchowego spłonki.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Naboje flobert

Naboje flobertowe cal. 6 mm kulka 100 szt

2x

Naboje do flobertów 6 mm short, opakowanie 100 sztuk. Te naboje mają okrągły pocisk. Produkcja tych nabojów odbywa się w Czechah co gwarantuje ich jakość.

W magazynie > 50 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 74

Naboje flobert

Naboje flobertowe 4mm kulka 200 szt

4x

Naboje Flobert 4 mm są pakowane po 100 szt. Nabój jest zakończony okrągłą główką. Produkcja odbywa się w Czechach co grawarantuję najwyższą jakość.

W magazynie > 100 szt., w czwartek 1. 12. u Ciebie

zł 128

FLOBERTOVÉ NÁBOJE RÁŽE 4 MM A 6 MM

Naboje flobert występują w kalibrach 4 mm i 6 mm i posiadają pocisk kulowy lub pocisk stożkowy. Naboje kalibru 6 mm generują większą energię, co przekłada na większy zasięg rażenia. Oba kalibry amunicji pasują do wszystkich rodzajów broni flobert. Zgodnie z przepisami energia kinetyczna pocisku nie przekracza 7,5 J. Skuteczny zasięg rażenia wynosi ok. 15 metrów.

Solidna amunicja marek Sellier & Bellot i RWS

Siedziba oraz produkcja firmy Sellier & Bellot są zlokalizowane we Vlašimi. Firma należy do najbardziej znaczących na czeskim rynku. Jej naboje flobertowe wraz z niemieckimi nabojami RWS cieszą się największym popytem wśród strzelców.

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie