skip_main skip_menu skip_search

Pokrowce na broń długą

Pokrowiec na karabin Hunter Camo

Dzięki trwałemu materiałowi, z którego pokrowiec jest wykonany, będzie ten pokrowiec chronić broń przed zadrapaniami i ewentualnymi upadkami. Ten pokrowiec wyposażony jest również w wystarczająco mocne uchwyty, które wytrzymają duże obciążenia.
Więcej informacji

W magazynie > 50 szt., w wtorek 23. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 102

balistas_club

Tylko do 31. 8.! Premia 2× więcej śrutów lojalnościowych.
Za ten produk otrzymasz 35
Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
8594198002486
Kod katalogowy:
VXBG002

Opis produktu

Pokrowiec na długie bronie HUNTER CAMO nadaje się do przenosienia  sportowych i myśliwskich broni. Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości i głównie wystarczająco trwałego materiału. Dwukierunkowy suwak na całej długości torby przyspiesza pakowanie broni. Wykonanie CAMO jest szczególnie odpowiednie do noszenia w naturze.

Dzięki trwałemu materiałowi, z którego pokrowiec jest wykonany, będzie ten pokrowiec chronić broń przed zadrapaniami i ewentualnymi upadkami. Ten pokrowiec wyposażony jest również w wystarczająco mocne uchwyty, które wytrzymają duże obciążenia. Na tylnej stronie umieszczony jest pasek, który jest używany do przenoszenia torby na ramieniu, co jest ze względu na ciężar broni bardzo przydatny element.

Wnętrze pokrowca jest wyłożone gumą piankową, która jest pokryta delikatną tkaniną. Materiał ten jest przyjazny również dla kolb drewnianych, które są bardzo podatne na zarysowania.

Praktyczne doświadczenie: to jest naprawdę dobrej jakości pokrowiec, który zainteresuje swoim wykonaniem i odpowiednią funkcją ochronną. Istotną właściwością jest również jego zwartość.

Wymiary wewnętrzne pokrowca:

  • Długość 122,5 cm
  • Wysokość 27 cm
  • Szerokość 3 cm

Zawartość opakowania

  • Kabury

Paremetry

Producent:
Venox
Materiał:
Nylon
Grubość:
27 cm
Długość (cm):
124 cm
Głębokość:
3 cm
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (1)

Z
Zenon, 26.03.2022
Osoby kierujące się głównie ceną przy wyborze tego pokrowca powinny zwrócić uwagę, że nie posiada od żadnych mocowań wewnątrz, a także żadnych kieszeni na zewnątrz. Ponadto materiał, z którego wykonano pokrowiec, mimo że estetyczny, to jest stosunkowo miękki i mało sztywny, więc zachodzi uzasadniona obawa o to, czy w wystarczającym stopniu będzie chronił cięższy sprzęt lub choćby optykę.
M
Michal , 28.03.2022
Witam, oczywiście tutaj mowa o lekkim pokrowcu nadającym się bardziej do przechowywania broni, niemniej jednak potrafi ochronić przed powstaniem zadrapań podczas transportu.
Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie