skip_main skip_menu skip_search

Model możemy zaszeregować do klasycznych wiatrówek sprężynowych. Zaletą broni są przyrządy celownicze Tru-glo. Do zabezpieczenia broni służy bezpiecznik manualny, znajdujący się za językiem spustowym.
Więcej informacji

W magazynie > 20 szt., w wtorek 23. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 405

balistas_club

Za zakup tego produktu otrzymasz 70 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820105026
Kod katalogowy:
LB60055

Opis produktu

Klasyczna wiatrówka sprężynowa. Przeładowanie modelu przez łamanie lufy. Strzelba jest produkowana przez firmę SPA. Broń jest dostarczana w czarnej plastikowe walizce, która jest w miejscu uchwytu grawerowana. Stopka kolby jest wykonana z masywnej gumy, dzięki temu lepiej amortyzuje odrzut broni. Baka policzkowa jest przeznaczona dla strzelców praworęcznych i leworęcznych.

Poza językiem spustowym, który jest wykonany z metalu znajduje się bezpiecznik manualny, zabezpieczający przed przypadkowym wystrzałem. Ostrzegamy: podczas łamania strzelba się automatycznie nie zabezpieczy, z tego powodu, żeby zabezpieczyć broń należy manualnie przełączyć na Safe. Zabezpieczenie broni jest bardzo łatwe i intuitywne. Na korpusie broni znajdują się rowki, służące do przymocowania montażu z celownikiem. Wymiar szyny wynosi 11mm.

Klasyczne masywne przyrządy celownicze są wyposażone w system Tru-glo (szczerbinka jest zielona, muszka jest czerwona). Muszka jest osłonięta plastikowym łukiem. Pozioma i pionowa rektyfikacja jest dokładna i płynna. Lufa broni jest gwintowana, z tego powodu lepiej używać śrutów. Na końcu znajduje się nasadka, która pełni funkcję estetyczną.

Doświadczenie praktyczne: Lekka i celna strzelba. Bezpiecznik manualny szybko i łatwo dostępny, żeby broń zabezpieczyć należy go przesunąć. Wielką niespodzianką jest ustawienie korekcji horyzontalnej, która wygląda jak rektyfikacja celownika. Ustawienie kierunku pionowego jest już standardowe, ale całkiem płynne. Na korpusie broni nie znajdują się części plastikowe, jak to jest często w przypadku droższych modelów konkurecyjnych producentów.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka
  • Instrukcja obsługi

Filmy (1)

SPA LB600

Paremetry

Producent:
SPA
Amunicja:
Śrut diabolo
Kaliber:
5,5 mm / .22
Rodzaj broni:
Karabinek
Prędkość początkowa:
200 m/s
Energia początkowa: ?
16 J
Waga:
2800 g
Całkowita długość:
1090 mm
Długość lufy:
480 mm
Szyna akcesoryjna :
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Tak
Napęd:
Sprężyna
Rodzaj ognia:
Mechanizm przeładowania
Rodzaj naciągu:
Klasycznie łamana
Gwarancja:
24 miesiące

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie