skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

SPA Artemis PR900W 4,5mm

Dostępna cenowo wiatrówka, dostarczana z jednym magazynkiem. Uzupełnianie za pomocą butli albo pompki, które trzeba dokupić. Do strzelania można korzystać z klasycznych celowników.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 1 108

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820105032
Kod katalogowy:
PR900W45

Podobne produkty

Opis produktu

Interesująca wiatrówka produkowana przez chińskiego producenta SPA. Ten model można zaszeregować do strzelb za rozsądną cenę z systemem PCP. Jest to model napędzany sprężonym powietrzem, dlatego trzeba korzystać z pompki, albo butli.

Zaletą tego modelu jest to, że w przypadku kiedy powietrze ma niższą temperaturę jest powietrze stabilniejsze od klasycznego CO2, dzięki temu nie trzeba do modelu dokupować kapsuły CO2. PR900 jest dostarczana z magazynkiem o pojemności 9 śrutów. Do strzelania można skorzystać z wkładki jednostrzałowej, która jest integralną częścią zestawu. Zdejmowanie redukcji i następne założenie magazynka jest bardzo łatwe. Magazynek i redukcja mają na dolnej stronie zintegrowany magnes, który zawsze się ustawi we właściwej pozycji. Do uzupełniania strzelby służy złączka, która jest również integralną częścią kompletu.

Broń jest wyposażona w celownik i muszkę. Do przeładowania służy dźwignia przeładowania znajdująca się po prawej stronie, podobnie jak w przypadku pistoletu CP a CR600W. Drewniana kolba jest wykonana z drewna bukowego i jest grawerowana, dzięki temu się wygodnie trzyma. Blokada manualna znajduje się na kabłąku broni, za pomocą blokady można broń zabezpieczyć albo odbezpieczyć. Język spustowy i kabłąk są wykonane z metalu.

W zestawie znajduje się quckfill adapter, niestety go producent nie dostarcza z szybkozłączką, bez której nie można połączyć się z pompą albo butlą. Maksymalne ciśnienie robocze do 200Bar.

Doświadczenie praktyczne: Firma SPA oferuje jedną z najtańczych broni PCP na rynku. Zaletą jest możliwość wymiany wkładki jednostrałowej na magazynek wielostrzałowy. Lekka zwarta strzelba, odpowiednia do strzelania tarczowego albo do strzelania rekreacyjnego.Zawartość opakowania

  • wiatrówka karabinek
  • magazynek 1 szt.
  • Quickfill (złączka)
  • redukcja jednostrzałowa

Filmy (1)

SPA PR900w

Paremetry

Producent:
SPA
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
240 m/s
Waga:
2270 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
27 J
Całkowita długość:
1000 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
450 mm
Pojemność magazynka:
9
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Tak
Regulator ciśnienia:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie