skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

SPA Artemis PR900W 5,5mm

Integralną częścią kompletu jest magazynek wielostrzałowy, jak również wkładka jednostrzałowa. Jest to model pneumatyczny, uzupełniany za pomocą butli albo pompki. Kolba jest grawerowana.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 1 108

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820105034
Kod katalogowy:
PR900W55

Podobne produkty

Opis produktu

Interesująca wiatrówka produkowana przez chińskiego producenta SPA. Ten model można zaszeregować do strzelb za rozsądną cenę z systemem PCP. Jest to model napędzany powietrzem, dlatego trzeba korzystać z pompki, albo butli na sprężone powietrze.

PR900 jest dostarczana z magazynkiem o pojemności 9 śrutów. Do strzelania można skorzystać z wkładki jednostrzałowej znajdującej się w zestawie. Zdejmowanie redukcji i następne założenie magazynka jest bardzo łatwe. Magazynek i redukcja mają na dolnej stronie zintegrowany magnes, który zawsze się ustawi we właściwej pozycji. Do uzupełniania strzelby służy złączka, która również znajduje się w zestawie.

Broń jest wyposażona w celownik i muszkę. Do przeładowania służy dźwignia przeładowania znajdująca się po prawej stronie, tak samo jak w pistoletu CP1, albo karabinku CR600W. Drewniana kolba jest wykonana z drewna bukowego i jest grawerowana, dzięki temu się wygodnie trzyma. Blokada manualna znajduje się na kabłąku broni, za pomocą blokady można broń zabezpieczyć, albo odbezpieczyć. Język spustowy i kabłąk są wykonane z metalu.

Integralną częścią kompletu jest quckfill adapter, niestety go producent nie dostarcza z szybkozłączką, bez której nie można połączyć się z pompą albo butlą. Maksymalne ciśnienie wypełniania jest 200Bar.

Doświadczenie praktyczne: Firma SPA oferuje jednę z najtańczych broni PCP na rynku. Zaletą jest możliwość wymiany wkładki jednostrałowej na magazynek wielostrzałowy. Lekka zwarta strzelba, odpowiednia do strzelania tarczowego albo do strzelania rekreacyjnego.


Zawartość opakowania

  • wiatrówka karabinek
  • magazynek 1 szt.
  • Quickfill (złączka)
  • redukcja jednostrzałowa

Filmy (1)

SPA PR900w

Paremetry

Producent:
SPA
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
240 m/s
Waga:
2270 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
16 J
Całkowita długość:
1000 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
450 mm
Pojemność magazynka:
7
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Tak
Regulator ciśnienia:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie