skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Taipan Veteran Standart 5,5 mm Beech

Taipan Veteran klasyfikuje się do wiatrówek typu bullpup. Jego konstrukcja wyróżnia się idealnymi proporcjami pozwalającymi na znakomitą manewrowość przy zachowaniu dużej pojemności kartusza.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 6 937

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
8594198000260
Kod katalogowy:
TAP06

Podobne produkty

Opis produktu

Taipan Veteran klasyfikuje się do wiatrówek typu bullpup, które obecnie cieszą się dużą popularnością w środowisku wiatrówkowiczów. Każdy wchodzący w skład konstrukcji element odznacza się wysoką jakością i precyzją wykonania, dzięki czemu wiatrówka jest w stanie przewyższyć konkurencyjne modele w swoim segmencie. W zestawie znajdziemy dwa magazynki, wkładkę jednostrzałową oraz adapter quickfill. 

W ostatnim czasie wiatrówka przeszła dwie modyfikacje. Pierwszy zabieg dotyczył usprawnienia systemu przeładowania, a mianowicie doposażenia go w blokadę podwójnego załadowania śrutu, co eliminuje ryzyko zatkania lufy. Drugi zabieg dotyczył usprawnienia komory, dzięki czemu śrut w żadnym stopniu nie ulega zniekształcaniu. 

Wersja Standard o całkowitej długości 705 mm jest najlepiej sprzedającym się modelem firmy Taipan. Jego konstrukcja wyróżnia się idealnymi proporcjami pozwalającymi na znakomitą manewrowość przy zachowaniu dużej pojemności kartusza. Całkowita masa nie przekracza granicy 3350 g.

Szyna montażowa standardu weaver o kącie nachylenia 20 MOA umożliwia montaż dowolnej lunety. Ulokowany przy wylocie lufy gwint 1/2 UNF daje możliwość przykręcenia dodatkowego tłumika. Biegnący wzdłuż prawie całej długości lufy kartusz o pojemności 290 cm3 został zakończony manometrem marki Wika wyskalowanym w jednostkach Bar. Ładowanie kartusza odbywa się przy użyciu adaptera przejściówki quickfill.

Cykl przeładowania odbywa się przy użyciu bocznej dźwigni, która odznacza się płynną pracą i łatwą obsługą. System regulacji mechanizmu spustowego umożliwia dostosowanie języka spustowego pod kątem siły oporu oraz długości drogi. Bezpiecznik ustawny znajduje się przed językiem spustowym.

Montaż wiatrówek odbywa się w Czechach. Osady produkowane są w Hiszpanii. 

Główne cechy produktu

• Regulowany mechanizm spustowy

• Konfiguracja Bullpup

• Osada bukowa

• Regulator ciśnienia

• Kartusz 290 cm3

Zawartość opakowania

  • Taipan Veteran
  • Magazynek 2 szt.
  • Wkładka jednostrzałowa
  • Uszczelki zapasowe
  • Przejściówka Quickfill

Filmy (2)

Taipan Veteran

Taipan Veteran

Paremetry

Producent:
Taipan
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
240 m/s
Waga:
3350 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
52 J
Całkowita długość:
705 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
460 mm
Pojemność magazynka:
10
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Buk
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP
Regulator ciśnienia:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie