skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Air Arms S510 4,5mm orzech dla leworęcznych

Air Arms wyposażone są w lufy Lothar Walther. Posiadają 12 rowków, które gwarantują doskonałą dokładność. Model dla strzelców leworęcznych.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 4 139

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104634
Kod katalogowy:
S510C17SX12LWO

Podobne produkty

Opis produktu

S510 to jedna z najbardziej popularnych wiatrówek, która jest stosowana w dużej mierze na zawodach strzeleckich lub na polowaniach. S510 sprawdziła się w międzynarodowych zawodach, również bardzo dobrze spisuje się na polowaniu. Dobrze wyważone łoże pozwala każdemu strzelcowi trafić w swój cel. PCP wiatrówki nie generują odrzutu, więc strzelanie jest bardziej komfortowe i skuteczne. Ten model cechuje solidka kolba z orzechowego drewna przeznaczona dla leworęcznych strzelców.

Przeładowanie wiatrówki odbywa się za pomocą bocznej dźwigni. Dzięki temu systemowi przeładowanie jest szybsze niż w wiatrówkach S410.

Do S510 polecamy wysokiej jakości śrut jak np. JSB exact o kalibrze 4,5 mm. Śrut Exact 4,52 mm o masie 0,547 osiąga prędkość wylotową 250 m/s.

Ten model został wyposażony w lufę Lothar Walther co gwarantuje dużą celność. Lufa posiada 12 rowków. Na całej długości lufy znajduje się zyntegrowany tłumik, który w znacznej mierze tłumi dźwiek strzału.Mechanizm spustowy posiada 2 stopniową regulację siły nacisku oraz długości.

Kartusz: Stalowa obudowa z adapterem została wykonana z utwardzonego aluminium. Kartusz napełnia się za pomocą szybkozłączki z butli (zbiornik na sprężone powietrze).

Na uwagę zasługuje 10-strałowy magazynek, mechanizm nie wymagana przeładowania za każdym razem, strzelec tak naciska tylko spust. 

Podsumowanie: 10-strzałowa wiatrówka z lufą Lothar Walther, odpowiedzialna za dobrą celność. Świetnie wykończona wiatrówka wyposażona w solidną drewnianą kolbę. Ogólnie na rynku cięszy się dużą popularnością. Niska masa i dobra wyważoność poprawiają komfort strzelania. Pozytywnie oceniamy zyntegrowany moderator, który znacznie obniża hałas powstający przy strzelaniu. Dźwigniowy mechanizm przeładowania pozwała na szybkie i komfortowe przeładowanie.Zawartość opakowania

  • Karabin
  • Magazyn 10-stronny
  • quickfill
  • Instrukcje
  • klucz

Filmy (1)

Air Arms S510 4,5mm

Paremetry

Producent:
Air Arms
Kaliber:
4,5 mm / .177
Prędkość początkowa:
250 m/s
Waga:
2900 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
16 J
Całkowita długość:
950 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
395 mm
Pojemność magazynka:
10
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Orzech
Przyrządy celownicze:
Nie
Regulator ciśnienia:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie