skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki sprężynowe

SPA LB600 4,5mm SET

Wiatrówka wraz z lunetą. Ten model jest wyposażony w bezpiecznik manunalny. Kolba została wykonana z czarnego polimeru. Do montażu lunety jest przeznaczona szyna 11mm. Montaż jest w komplecie.
Więcej informacji

Długoterminowo niedostępny

zł 516

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820105587
Kod katalogowy:
SETLB60045

Podobne produkty

Opis produktu

Promocyjny zestaw wiatrówka wraz z lunetą 6x40 z montażem.

Nowość od bardzo już znanego producenta wiatrówek SPA. Pełnowartościowa wiatrówka konkurująca w tym segmencie z wiatrókami producentów o ugruntowanej pozycji na rynku t.j. Umarex, Gamo lub Cometa.

Klasyczna wiatrówka napędzana za pomocą tłoka z sprężyną. Ten model został wyposażony w bezpiecznik automatyczny ulokowany w tylnęj części (t.j. w Slavii). Kolba została wykonana z wysokiej jakości drewna, w miejscu chwytu jest grawerowana. Masywna gumowa stopka skutecznie amortyzuje odrzut. Baka policzkowa jest odpowiednia dla praworęcznych jak i leworęcznych strzelców.

Muszka została osłonięta osłoną chroniącą przed uszkodzeniem. Muszka i szczerbinka zostały wyposażony w system światłowodowy TRU-GLO, który ułatwia celowanie w gorszych warunkach świetlnych. Lunetę można zamontować na szynę montażową 11mm.

Linia lunet Lynx została zaprojektowa z myślą o wszystkich broniach bez względu na kaliber. Tubus lunet jest wykonany z jednej części co zapewnia najlepsze warunki do celnego strzelania. Soczewki lunet lynx są pokryte filtrem ultrafioletowym UV. Firma Valiant produkuje trzy podstawowe linie lunet, które rozpowszeniły się na całym świecie. Valiant również nawiązał współpracę z klubami strzeleckimi za celem jak najbardziej dostosować lunety do potrzeb strzelców. Współpraca zaowocowała nowym krzyżem specjalnie zaprojektowanym do strzeleckiej dyscypliny HFT. Zaletą lunet Lynx jest nieograniczona wariabilność, niezawodność i przystępna cena. Lunety są pakowane w kartonowe pudełka, które są dodatkowo owinięte folią.

Luneta z linii Lynx z tubusem 40mm posiada stałe powiększenie 6x. Dany model jest dedykowany dla wszystkich broni bez względu na kaliber, nadaje się do strzelania na średnich dystansach, należy wziąć pod uwagę rónież wielkość tarczy lub celu. Dzięki regulowanej paralaksie od 10yds można lunetę stosować na krótkich dystansach. Regulacja pionowa/pozioma krzyża za pomocą otwartych wieżyczek, gdzie jeden klik to 1/4 MOA na 100yds. Luneta została wyposażona w metalowy krzyż 24x Mil-Dot.

Wieżyczka po lewej stronie służy do regulacji podświetlenia krzyża przydatnego w gorszych warunkach świetlnych, albo w razie gdy cel zlewa się z tłem. Jasność krzyża można dostosować do swoich potrzeb za pomocą 11 stopniowej regulacji. Zawsze tak można ustawić odpowiednią intesywność, żeby krzyż nie oślepiał strzelca. Bateria guzikowa nie wchodzi w skład zestawu, więc należy ją dokupić osobno. Zalecany typ to CR2032. W lunecie można również ustawić dioptrię w zakresie  +- 2.

Podsumowanie: Mniejsza wymiarowo luneta dedykowana do wiatrówek jak i broni palnej. Zaletą jest jednoczęściowy tubus. Dokładna pozioma i pionowa regulacja za pomocą wieżyczek klikowych. Strzelec tak zawsze wie o ile klików została przestawiona wieżyczka. 

Podsumowanie: Bardzo udana wiatrówka firmy SPA. Celność można zapewnić stosując śrut czeskiej marki JSB. Do czyszczenia dedykowane są wyciory lub przecieraki filcowe nasączone olejem. Skuteczny zasięg wynosi 50m.

Zawartość opakowania

  • wiatrówka SPA LB600 4,5mm
  • luneta Valiant 6x40
  • montaż

Paremetry

Gwarancja:
24 miesiące

Recenzje klientów (0)

Oceń produkt jako pierwszy i pomóż innym w wyborze.

Dodaj ocenę

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie