skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Wiatrówka AirMaks Krait WX 6,35mm Blue Lamino

Czeska firma AirMaks Arms jest z dnia na dzień coraz bardziej rozpoznawalna na rynku wiatrówek, w czym nie małą zasługę ma stale poszerzające się portfolio najwyższej jakości wiatrówek o unikalnym designie.
Więcej informacji

W magazynie 1 szt., w środa 13. 12. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 9 332

Sprzedaż od 18 lat ?

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 1540 śrutu lojalnościowego. Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
AirMaks Arms
EAN:
202320100259
Kod katalogowy:
AKSKRXBL25

AirMaks Arms Kolejne produkty producenta

Opis produktu

Czeska firma AirMaks Arms jest z dnia na dzień coraz bardziej rozpoznawalna na rynku wiatrówek, w czym nie małą zasługę ma stale poszerzające się portfolio najwyższej jakości wiatrówek o unikalnym designie.

Tym razem kolejnym nabytkiem w rodzinie kompaktowych bullpupów jest model o nazwie Krait WX 6,35 mm. Ta unikalna wersja odróżnia się już na pierwszy rzut oka swoją stylową laminowaną kolbą o ładnych liniach. Również kartusz przeszedł modyfikację - jego pojemność została zwiększona do imponujących 580 cc. Ostatnią zmianą jest bezpiecznik. Nie jest już zaprojektowany jako pokrętło, ale jako mosiężna wtyczka, którą należy wcisnąć z lewej lub prawej strony.

Wszystkie pozostałe elementy wiatrówki pozostały niezmienione, w tym pełnowymiarowa lufa z płaszczem o skoku gwintu 1/17 oraz standardowym gwintem 1/2x20 UNF umożliwiającym montaż moderatoru dźwięku.

Krait posiada dwa manometry wskazujące ciśnienie w kartuszu i na zewnętrznie regulowanym regulatorze ciśnienia. Dodatkowym plusem jest Power Plenum o pojemności 60 cc.

Maksymalnie wyczuwalne strzelanie zapewnia w pełni regulowany dwustopniowy spust, tuż obok którego zlokalizowano bezpiecznik nastawny, który można łatwo przełożyć na drugą stronę, tak samo jak dźwignię przeładowania o wyjątkowo płynnym chodzie.

Łącznie dostępne są 4 szyny Picatinny do montażu akcesoriów. Szyna do montażu lunety celowniczej jest nachylona pod kątem 20 MOA, co zwiększa możliwości regulacji lunety celowniczej na długiej odległości. Zamiast zwykłej dolnej szyny Picatinny zastosowano dłuższą szynę UIT, na której można zamontować szeroki wachlarz akcesoriów Spartan Precision Equipment przy użyciu adaptera.

Regulowana wysokość baki policzkowej oraz regulowana wysokość i długość stopki są już standardem w wiatrówkach serii Krait i nie inaczej jest w tej ekskluzywnej wersji.

Zawartość opakowania

  • AirMaks Krait WX 6,35mm Blue Lamino
  • Magazynek
  • Adapter ładowania z wężem

Filmy (1)

Wiatrówka AirMaks Krait WX 6,35mm Blue Lamino

Wiatrówka AirMaks Krait WX 6,35mm Blue Lamino

Paremetry

Producent:
AirMaks Arms
Kaliber:
6,35 mm / .25
Prędkość początkowa:
340 m/s
Energia początkowa: ?
95 J
Ciśnienie robocze: ?
300 bar
Całkowita długość:
885 mm
Długość lufy:
700 mm
Przyrządy celownicze:
Nie
Typ szyny montażowej:
22 mm
Pojemność magazynka:
14
Materiał osady:
Laminat
Napęd: ?
PCP
Bezpiecznik:
Tak
Regulator ciśnienia: ?
Tak
Kolor:
Niebieski
Gwarancja:
24 miesiące

Podobne produkty

Polecane artykuły

Wiatrówki z tureckimi korzeniami

Tureckie wiatrówki stanowią fenomen, który stale ewouluje i nie przestaje zaskakiwać nowymi technicznymi rozwiązaniami i pomysłowymi elementami designowymi.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie