skip_main skip_menu skip_search

Dmuchawki na strzałki

Dmuchawki na strzałki

Pomagamy z wyborem

Dmuchawki były ulubioną bronią ninjów, Indian, rdzennych plemion lub Indiany Jonesa. Czym zyskuje swoich zwolenników w obecnych czasach? Jest cicha i prosta w obsłudze. Nieistotne, czy to jest wersja rekreacyjna albo wyczynowa, czy dziecięca albo pełnowymiarowa, wszystkie łączy łatwa obsługa i prosta zasada działania. Namierzasz cel, nabierasz powietrze i dmuchasz.
Czytaj więcej

Uzyskaj odpowiedź

Napisz do nas

Pavel L

Pavel Macura Wsparcie techniczne

Dzwoń +48 512 089 378, Pn.–pt.: 8–16 godz.

Pisz info@balistas.pl

Zadaj pytanie

Dmuchawka Barnett Spitfire 2 szt.

Zestaw dwóch dmuchawek dla dzieci, przeznaczone do strzelania tarczowego. Model jest bardzo odporny. Integralną częścią zestawu jest osiem lotek. Muszka Tru-glo. Można dokupić zapasowe lotki.

Długoterminowo niedostępny

zł 120

Szczegóły

Dmuchawka Venox 18" Camo 46cm

Dmuchawka Venox 18" Camo jest jednoczęściowa dmuchawka firmy Venox w camo wykonaniu. Oczywistością jest ustnik do lepszego i bezpieczniejszego dmuchania, który znajduje się na dmuchawce.

Długoterminowo niedostępny

zł 42

Szczegóły

Dmuchawka Venox 30" Camo 76cm

2x

Oczywistością jest ustnik do lepszego i bezpieczniejszego dmuchania, który znajduje się na dmuchawce. Na dmuchawce jest również umieszczony uchwyt na strzałki. Dmuchawka Venox 30" Camo jest jednoczęściowa dmuchawka firmy Raven w camo wykonaniu.

Długoterminowo niedostępny

zł 53

Szczegóły

Dmuchawka Venox 48" Camo 122cm

Dmuchawka Venox 48" Camo jest jednoczęściowa dmuchawka firmy Venox w camo wykonaniu. Oczywistością jest ustnik do lepszego i bezpieczniejszego dmuchania, który znajduje się na dmuchawce. Na dmuchawce jest również umieszczony uchwyt na strzałki.

Długoterminowo niedostępny

zł 72

Szczegóły

Dmuchawki na strzałki - WYBIERZ PODKATEGORIĘ

Wdmuchnięte powietrze wypędzi strzałkę z rurki

Z dmuchawek korzystali rdzenne plemiona Azji, Afryki oraz Indii. Pierwotnie używali dmuchawek do polowania małych zwierząt i ptaków. Później nauczyli się pozyskiwać trucizny z roślin i zwierząt. Posmarowane groty były w stanie zatrzymać dużo większe zwierzęta jak i wrogów. Obecnie dmuchawki znaleźli bardziej szlachetne zastosowanie.

Strzelanie rekreacyjne

Mężczyźni, żony, dzieci. Dmuchawka jest dla każdego, niezależnie od wieku. Co ciekawe, strzelanie z dmuchawek cieszy się największym zainteresowaniem w kraju zachodzącego słońca, gdzie jest najwięcej zarejestrowanych strzelców sportowych. Dmuchawkę należy traktować jako pełnowartościową broń w całym tego słowa znaczeniu, zatem nigdy nie celujemy w czyimś kierunku. Dzieci mogą korzystać z dmuchawek tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Strzałki do dmuchawki

W dmuchawkach najczęściej używa się strzałek metalowych – krótkich lub długich. Groty są istotnie ostre, wskutek czego potrafią wbić się w drewno, gumę albo plastik. Prędkość początkowa jest ograniczona tylko siłą oddechu operatora. Co ciekawe, nawet w obecnych czasach niejedno plemię zdobywa żywność za pomocą, jakżeby inaczej, dmuchawek.

Polecane artykuły

5 najlepszych pistoletów na świecie

Specjalista od broni Kyle Kizokami wybrał 5 najlepszych pistoletów na świecie dla strony National Interest. Każdy z tych pistoletów możesz u nas dostać w postaci wiernej repliki pneumatycznej lub gazowej. Te normalnie zakupisz bez pozwolenia. Przyjrzyjmy się im więc bliżej.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie