skip_main skip_menu skip_search

Blog 5 pistoli

Top 5 wiatrówek pistoletów

Tym razem przedstawimy sobie 5 najciekawszych pistoletów pneumatycznych w naszej ofercie. Niezależnie od tego, czy chodzi o przystępną cenowo sprężynówkę powtarzalną, świetnie opracowany rewolwer, czy replikę pistoletu nie do odróżnienia od oryginału. Po prostu każdy znajdzie coś dla siebie. Film poprowadzi Denisa z naszego sklepu Balistas w Hulczynie.

(Film został opatrzony angielskimi napisami)

Jeden z niewielu pistoletów na śrut i BB

Ta replika CZ P-09 o energii 3 dżuli najbardziej wyróżnia się tym, że potrafi strzelać zarówno śrutem diabolo, jak i kulkami BB. Dwustronny magazynek mieści po 8 naboi z każdej strony.

Została również wyposażona w system Blowback imitujący ruch zamka. Za sprawą masy nieprzekraczającej 702 g idealnie nadaje się dla dorosłych i juniorskich strzelców.

Dla bardziej doświadczonych strzelców ceniących jakość

W Spartanie o mocy 2,5J od razu zachwycą Cię trzy rzeczy. 1. Trwała, całkowicie metalowa konstrukcja o realistycznej wadze. 2. Realistyczność strzelania dzięki systemowi Blowback. 3. Oryginalny wygląd ze spartańskimi motywami.

Magazynek mieści się 16 kulek BB. Precyzyjnym strzelaniem możesz cieszyć się do odległości 10 m lub plinkingiem do 20 m.

dla wszystkich kolekcjonerów a fanów westernów

Już na pierwszy rzut oka można zauważyć zainspirowanie modelem Smith & Wesson Schofield, a to pod względem całkowicie metalowej konstrukcji ze stylowym wykończeniem, ale też realistyczności systemu zwalniania bębenka czy masy.

Został on zaprojektowany do strzelania śrutem ołowianym, w związku z czym spisze się podczas precyzyjnego strzelania na podwórku. Z drugiej strony sprawi radość również wszystkim kolekcjonerom. Energia wylotowa sięga 4 J i strzelanie odbywa się w trybie single-action, co wiąże się z każdorazowym ręcznym naciągnięciem kurka.

Najtańszy pistolet na rynku

Idealny pistolet dla początkujących dorosłych i juniorów w bezkonkurencyjnej cenie. Właśnie dlatego Powerline 340 jest jednym z najlepiej sprzedających się pistoletów pneumatycznych na rynku.

Ponieważ jest to sprężynówka, konieczne jest naciągnięcie zamka przed każdym strzałem. Magazynek mieści do 200 kulek stalowych. Do tego jest również bardzo lekka, wykonana z wytrzymałego polimeru, prawie bezobsługowa i prosta w obsłudze.

Legendarny CZ-75 jako bardzo dobra replika

Ta replika popularnego pistoletu CZ-75 SP-01 Shadow oferuje bardzo autentyczny wygląd. Jest również wyposażona w światłowodową muszkę. Mechanizm spustowy działa zarówno w trybie Single Action, jak i Double Action. Pod lufą znajduje się szyna 22 mm na chociażby wskaźnik laserowy lub latarkę taktyczną. Dzięki dłuższemu chwytowi pistolet dobrze leży nawet w większej dłoni.

„Wierzę, że spodobają Ci się te okazy. Jeśli masz sugestie co do produktów, recenzji lub czegokolwiek innego, będzie mi miło, jeśli napiszesz do mnie na adres info@balitas.pl lub wpadniesz do naszego sklepu Balistas w Hulczynie.“

Życzę miłego dnia

Denisa

Sklep Balistas, Hulczyn

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go przyjaciołom.

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie