skip_main skip_menu skip_search

Lunety ze zmiennym powiększeniem

Valiant Lynx 3-9x40 AOSIR Mil-Dot

Luneta Valiant o zmiennym powiększeniu do wiatrówki lub broni myśliwskiej. Zaletą lunety jest wytrzymały jednoelementowy tubus i zmienne powiększenie 3–9×. Dokładna pionowa i pozioma regulacja odbywa się za pomocą otwartych wieżyczek.
Więcej informacji

W magazynie 18 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 461

balistas_club

Tylko do 31. 8.! Premia 2× więcej śrutów lojalnościowych.
Za ten produk otrzymasz 160
Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
8594198000055
Kod katalogowy:
VL5201

Opis produktu

Lunety z serii produkcyjnej Lynx są przeznaczone do wszystkich kalibrów broni. Jednoelementowy tubus zapewnia dużą wytrzymałość. Wszystkie lunety z serii Lynx posiadają soczewki pokryte filtrem ultrafioletowym. Firma Variant posiada w ofercie trzy serie lunet, które są dystrybuowane na rynki całego świata. Współpraca firmy z klubami strzeleckimi zaowocowała zaprojektowaniem specjalnego krzyża do konkurencji HFT. Dużą zaletą lunet Valiant jest ich wszechstronność, niezawodność i przyzwoita cena w stosunku do jakości. Lunety pakowane są w tekturowe pudełko, dodatkowo owinięte bezbarwną folią ochronną.

Najbardziej stosowany model ze zmiennym powiększeniem z serii Lynx o powiększeniu 3-9x i średnicą obiektywu 40 mm. Luneta jest dedykowana do wszystkich typów broni. Minimalna odległość ostrzenia od 10 yds. Regulacja pionowa i pozioma odbywa się za pomocą otwartych wieżyczek. Jeden klik- 1/4 MOA na 100 yds. W obiektywie znajduje się metalowy krzyż 24x Mil-Dot.

Regulacja jasności krzyża odbywa się przy pomocy lewej więżyczki w zakresie 11 stopni jasności czerwonego podświetlenia. Dzięki dużemu zakresowi regulacji można dostosować lunetę do potrzeb każdego strzelca. Bateria typu CR2032 nie jest częścią lunety i należy ją dokupić osobno. Regulacja dioptryczna w zakresie od +2 do -2 dioptrii.

Podsumowanie: Zaletą lunety jest wytrzymały jednoelementowy tubus i zmienne powiększenie 3-9x. Dokładna pionowa i pozioma regulacja za pomocą otwartych wieżyczek, 1klik-1/4 MOA na 100 yd. Głośny klik potwierdza przekręcenie wieżyczki o jeden stopień.

Zawartość opakowania

  • Luneta
  • Osłony obiektywu
  • Montaż dwuczęściowy 11mm

Paremetry

Korekcja:
1/4 MOA
Producent:
Valiant
Waga:
530 g
Gwarancja:
24 miesiące
Całkowita długość:
320 mm
Korekcja dioptryczna:
Tak
Płaszczyzna ogniskowania:
Drugi
Wieżyczki:
Otwarte
Korekcja paralaksy:
Tak
Montaż:
Tak na 11mm
Średnica obiektywu:
40 mm
Średnica tubusu:
25,4 mm
Rodzaj krzyża:
Mil-dot
Pole widzenia:
425 - 125in
Powiększenie:
3-9
Powłoka antyrefleksyjna:
Tak

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie