skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Kral Arms Puncher Breaker W 5,5mm

Wiatrówka Bullpup. Breaker jest produkowany w Turcji przez firmę Kral. Integralną częścią jest kompensator dźwięku. Kolba jest zakończona drewnianą stopką. W opakowaniu znajduje się adapter quickfill.
Więcej informacji

W magazynie > 20 szt., w środa 17. 8. u Ciebie

Sposób dostawy

zł 2 327

balistas_club

Tylko do 31. 8.! Premia 2× więcej śrutów lojalnościowych.
Za ten produk otrzymasz 770
Więcej o Balistas Club

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
201820104961
Kod katalogowy:
KRPU008

Opis produktu

Wiatrówka karabinek Puncher Maxi jest produkowana w Turcji przez firmę Kral Arms, która jest jedynym producentem wiatrówek typu Puncher. Na naszym rynku można znaleźć te same typy wiatrówek tylko pod inną nazwą jak na przykład wiatrówki Airmaster. Ten model zalicza się do wiatrówek napędzanych spręzonym powietrzem, które są oznaczone skrótem PCP. Osada wiatrówki jest wykonana z drewna orzechowego, obróbka jest na wysokim poziomie, w porównaniu do wiatrówek konkurencji jest ten model wyposażony w bakę policzkową. Kabłąk Punchera jest wykonany z plastiku, regulowany język spustowy jest wykonany z metalu. Kolba jest zakończona gumową stopką, która amortyzuje odrzut wiatrówki, dzięki temu jest strzelanie bardziej komfortowe.

Przeładowanie wiatrówki za pomocą systemu dźwigniowego, dźwignię wystarczy pociągnąć w kierunku baki policzkowej. Wiatrówka jest wyposażona w manualną blokadę niekontroloanego wystrzału- dwie pozycje są oznaczone literami S a F.

kartusz na sprężone powietrze licuje na prawie całej długości z lufą, dzięki wymiarom pojemność wynosi 280cc. Maksymalne ciśnienie robocze podczas strzelania wynosi 200Bar. Od 200bar do 120bar można oddać aż 80 strzałów. Kartusz napełniamy za pomocą adaptera quickfill. Długość lufy wynosi 53,5, na końcu lufy znajduje się gwint 1/2 UNF, dzęki temu można założyć kompensator, który znajduje się w opakowaniu wiatrówki. W magazynku mieści się 14 śrutów o kalibrze 4,5mm, w razie kalibru 5,5 zmieści się w magazynku 12 śrutów. Magazynek działa na zasadzie naciągnięcia sprężyny powrotnej, więc nie jest potrzebny następny mechanizm do obrócenia magazynku, które można znaleźć w wiatrówkach Evanix, Daystate, albo Vulc.  

W razie celnego strzelania neleży skorzystać z lunety, którą należy zamontować do szyny. Ten model jest wyposażony tylko w szynę o wymiarach 22mm.

Doświadczenie praktyczne: Obróbka tej wiatrówki jest na wysokim poziomie, zaletą jest duża pojemność kartusza. Wiatrówka należy do Bullpupów, dzięki temu jest wiatrówka zwarta. Korzystny stosunek ceny do jakości.

 

Zawartość opakowania

  • trówka' Magazynek 2 szt. Wkładka jednostrzałowa Adapter przejściówka quickfill Szyna weaver 22 mm Tłumik

Filmy (1)

Kral Arms Puncher Breaker W

Paremetry

Producent:
Kral Arms
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
274 m/s
Waga:
3500 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
40 J
Całkowita długość:
730 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
535 mm
Pojemność magazynka:
12
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Orzech
Przyrządy celownicze:
Nie
Napęd:
PCP

Pytania o produkt (2)

L
Leszek, 16.04.2022
Jeden problem ze nieprzyslano w komplecie adapteru do pojedynczych strzalow mam prozbe by przyslano mi ta czesc pozdrawjam
M
Michal , 21.03.2022
Witam, w razie wystąpienia usterki i konieczności odesłania towaru koszty ponosi nasza firma. Wystarczy, że przy przeglądzie u nas potwierdzi się wada, wtedy zwrócimy równowartość kosztów dostawy na wskazane konto.
L
Leszek, 19.03.2022
Przy pierwszym razie niedaje się napelnic kartusza powjetrze uchodzi przez lufe i teraz musze odeslac na swoj koszt tylko dlaczego czy ktos jest odpowjedzalny za taki sprzet wyslany bez sprawdzenia i zjakiej racji ja mam ponosic koszty to się niemjesci w glowje
M
Michal , 21.03.2022
Witam, w razie wystąpienia usterki i konieczności odesłania towaru koszty ponosi nasza firma. Wystarczy, że przy przeglądzie u nas potwierdzi się wada, wtedy zwrócimy równowartość kosztów dostawy na wskazane konto.
Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Podobne produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie