skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle black 5,5 mm

Jumbo Dazzle to nowość w ofercie tureckiego producenta Kral Arms. Wiatrówka jest dostarczana w komplecie z dwoma magazynkami o pojemności 12 śrutów, wkładką jednostrzałową oraz bipodem.
Więcej informacji

Tymczasowo niedostępny

zł 3 309

Powiadom mnie e-mailem

Korzystając z pilnowania dostępności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Gwarancja:
24 miesiące
EAN:
202020100307
Kod katalogowy:
KRPU053

Podobne produkty

Opis produktu

Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle to nowość w ofercie tureckiego producenta, który już bardzo dobrze zadomowił się na naszym rynku. Tak jak zwykle, wiatrówka wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do wydajności oraz m.in. dużą ilością strzałów z jednego nabicia. Osada o wzornictwie taktycznym z czarnym wykończeniem jest zakończona składaną kolbą. Ergonomiczny chwyt pistolety typu AR 15 świetnie leży w dłoni, dzięki czemu ma się dobrą kontrolę nad wiatrówką podczas strzelania.

Długość lufy sięga 580 mm, przy wylocie znajduje się gwint 1/2 UNF do montażu tłumika. Kartusz o pojemności 500 cc pracuje z ciśnieniem do 250 bar. Pełny kartusz pozwala oddać aż 300 strzałów. Na dodatek w zestawie można znaleźć jeden zapasowy kartusz. W sumie ma się tak dwa kartusze umożliwiające oddanie aż 600 strzałów. Mało która wiatrówka w tym segmencie oferuje taką możliwość.     

Aktualny poziom ciśnienia wskazuje manometr ulokowany z prawej strony łoża, z tym że port ładowania w postaci adaptera quicfill znajduje się naprzeciwko, z drugiej strony. Do połączenia z wężem niezbędna jest szybkozłączka.

Cykl przeładowania odbywa się przy użyciu dźwigni zamka, której ruch jest płynny oraz bezoporny. Wiatrówka jest dostarczana w komplecie z dwoma magazynkami o pojemności 12 śrutów, wkładką jednostrzałową oraz bipodem, który można osadzić na dolnej szynie weaver 22 mm.

Bezpiecznik manualny ulokowany przed spustem w zasięgu palca wskazującego pozwala zabezpieczyć broń pomiędzy strzelaniami. Podwójna szyna 11/22 mm umożliwia mocowanie dowolnej optyki.  

Zawartość opakowania

  • rówka Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle Black 5,5 mm Przejściówka adapter quickfill' Magazynek 2 szt. Wkładka jednostrzałowa Bipod

Paremetry

Producent:
Kral Arms
Kaliber:
5,5 mm / .22
Prędkość początkowa:
200 m/s
Waga:
3400 g
Gwarancja:
24 miesiące
Energia początkowa: ?
40 J
Całkowita długość:
1050 mm
Amunicja:
Śrut diabolo
Szyna akcesoryjna :
Tak
Długość lufy:
580 mm
Pojemność magazynka:
12
Z magazynkiem:
Tak
Materiał osady:
Polimer
Przyrządy celownicze:
Nie

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 h Zadaj pytanie