skip_main skip_menu skip_search

Wiatrówki PCP

Wiatrówka EPIC TWO Walnut CFB 300mm 5,5mm

Sprawdzony model TWO, teraz ze zgrabnie profilowaną orzechową kolbą od czeskiego producenta KLINSKY z regulowaną wysokościowo baką policzkową, regulowaną wysokościowo, długościowo i bocznie stopką oraz chropowatymi segmentami w obszarze chwytu i łoża.
Więcej informacji

Dostępny w magazynie centralnym, w wtorek 18. 2. u Ciebie

Darmowa dostawa Sposób dostawy

zł 9 555

Sprzedaż od 18 lat ?

Balistas Club

Za zakup tego produktu otrzymasz 1580 punktów lojalnościowych. Więcej o Balistas Club

Kaliber:
5,5 mm / .22
Amunicja:
Śrut diabolo
Prędkość początkowa:
270 m/s
Energia początkowa:
60 J

Pokaż kolejne parametry

Gwarancja:
24 miesiące
Producent:
Epic Airguns
EAN:
8594198007757
Kod katalogowy:
EPTCW5230001

Epic Airguns Kolejne produkty producenta

Opis produktu

Tłumaczone maszynowo

Produkowane w Czechach najwyższej klasy wiatrówki o nazwie EPIC TWO są już znane na całym świecie dzięki temu, że łączą w sobie dużą moc, doskonałą celność i pełną modularność. Nie każdemu jednak musi pasować oryginalna aluminiowa kolba, zatem twórcy EPIC AIRGUNS stworzyli stylową wersję z orzechową kolbą.

I nie jest to byle jaka kolba - za jej produkcją stoi renomowana czeska firma KLINSKY, która doprowadziła ją do perfekcji w najdrobniejszych szczegółach. Wybrane drewno ma unikalną teksturę, przez co każda wiatrówka jest na swój sposób unikalna. Do montażu dwójnogu lub trójnogu można użyć klasycznej dolnej szyny UIT Anschütz. Wybrane fragmenty powierzchni na łożu i rękojeści mają chropowate wykończenie, a prawdziwym smaczkiem jest symetryczna baka policzkowa z regulacją wysokości oraz gumowa stopka z regulacją wysokości, długości i boku. Do przeprowadzenia regulacji wystarczy jeden klucz imbusowy H4. W porównaniu z oryginalną wersją z kolbą aluminiową i rozszerzoną bazą montażową Arca-Swiss, wersja Walnut oferuje przyjemnie niską wagę, co szczególnie docenią myśliwi podczas długich wypraw.

ETW cheekpiece and buttpad text

Wszystkie pozostałe komponenty zostały zachowane. Lufa bezczokowa CZUB z 12 bruzdami i skokiem 17,7” posiada karbonowy płaszcz, który służy również do jej dostrojenia napięcia (Barrel Tension). Na końcu lufy znajduje się adapter z gwintem 1/2UNF umożliwiające montaż dowolnego moderatora dźwięku. Usunięcie adeptera daje dodatkowo dostęp do gwintu M27x1, na który można nakręcić oryginalny moderator lub hamulec wylotowy Epic Airguns.

Barrel kit umożliwia dowolnie zmieniać długość lufy oraz kaliber wiatrówki. Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne (lufę, karbonowy płaszcz z gwintem M27x1, adapter pod moderator 1/2UNF, osłonę gwintu 1/2UNF, transfer port oraz popychacz śrutu).

W celu osiągnięcia tych najlepszych wyników z ciężkim śrutem i slugami można wykorzystać barrel kit z bezczokową lufą poligonalną Lothar Walther (6 bruzd o skoku 17.7”).

ETW trigger grip text

Wiatrówki EPIC TWO są wyposażone w regulowany zbalansowany zawor zapewniający maksymalną moc przy minimalnym napięciu sprężyny zbijaka, co znacząco ułatwia naciąganie dźwigni przeładowania, a jednocześnie zmniejsza straty ciśnienia, co ostatecznie daje efekt w postaci większej ilości strzałów na jednym naładowaniu. Napięcie sprężyny zbijaka można regulować zewnętrznie za pomocą zlokalizowanej za dźwignią przeładowania śruby.

Kartusz o maksymalnym ciśnieniu roboczym do 300 barów (4350 PSI) jest ładowany przy użyciu dołączonego adaptera o klasycznej średnicy 1/8“ kompatybilnego ze standardową szybkozłączką. Na wiatrówce rozmieszczono 2 manometry - jeden do pomiaru aktualnego ciśnienia w kartuszu, drugi do pomiaru ciśnienia na zewnętrznie regulowanym regulatorze.

Do montażu lunety jest przewidziana klasyczna szyna Picatinny z pochyleniem 30 MOA, co znacząco ułatwia kalibrację optyki na dalekich dystansach. Już standardem jest w pełni regulowany spust i wygodnie umieszczony bezpiecznik nastawny po prawej stronie.

WERSJE / KONFIGURACJE

Wiatrówki EPIC TWO Walnut są dostępne w następujących wersjach:

  • Classic - standardowy aluminiowy kartusz (92cc przy lufie 300mm, 240cc przy lufach 550 i 700mm).
  • CFB - karbonowa butla (300cc przy lufie 300mm, 580cc przy lufach 550 i 700mm)

ETW Classic vs CFB text

Posiadasz już wiatrówkę EPIC TWO? Kolbę orzechową można również dokupić oddzielnie dla wersji ze standardowym aluminiowym kartuszem i karbonową butlą..

 

WSKAZANIE - Wiatrówka EPIC TWO oferuje liczne możliwości regulacji wewnętrznych i zewnętrznych komponentów oraz wybrane modyfikacje wymagające głębszą wiedzę na temat broni pneumatycznej typu PCP. Zawsze należy postępować zgodnie z instrukcją obsługi - w przeciwnym razie grozi nieodwracalne uszkodzenie wiatrówki lub unieważnienie gwarancji.

Zawartość opakowania

  • Wiatrówka EPIC TWO Walnut
  • 1x magazynek
  • Adapter ładowania
  • Klucz do regulacji regulatora
  • Zestaw zapasowych uszczelek
  • Instrukcja obsługi (EN)
  • Wyściełany plastikowy pokrowiec

Pliki do pobrania

Filmy (1)

IWA 2024 - Balistas

IWA 2024 - Balistas

Paremetry

Producent:
Epic Airguns
Wariant / Typ:
Walnut Classic
Kaliber:
5,5 mm / .22
Amunicja:
Śrut diabolo
Prędkość początkowa:
270 m/s
Energia początkowa: ?
60 J
Używana amunicja: ?
Slug 1,645 g
Ciśnienie robocze: ?
300 bar
Pojemność wkładu: ?
300 cm3
Długość lufy:
300 mm
Ryflowana lufa:
Tak
Przyrządy celownicze:
Nie
Typ szyny montażowej:
22 mm
Pojemność magazynka:
11
Materiał osady:
Orzech
Napęd: ?
PCP
Bezpiecznik:
Tak
Regulator ciśnienia: ?
Tak
Rodzaj ognia:
Jednostrzałowy
Gwarancja:
24 miesiące

Polecana amunicja (7)

Recenzje klientów (0)

Oceń produkt jako pierwszy i pomóż innym w wyborze.

Dodaj ocenę

Oceniając produkt, akceptujesz zasady publikowania. Po zweryfikowaniu recenzja zostanie niezwłocznie opublikowana.

Pytania o produkt (0)

Dowiedz się więcej o produkcie

Zadaj swoje pytanie

Części zamienne (1)

Podobne produkty

Polecane artykuły

Jak wybrać wiatrówkę

Wiatrówka to broń pneumatyczna wykorzystująca do swojego działania energię sprężonego powietrza. Jeśli mamy ukończone 18 lat, możemy wejść w jej posiadanie bez promesy.

Marek Děngl,

Nowe lunety VALIANT EPIC

Przedstawiamy nową serię topowych lunet VALIANT EPIC. Już sama nazwa wskazuje, że mamy do czynienia z efektem współpracy czeskich producentów Valiant i Epic Airguns. Lunety te mogą się pochwalić wytrawioną siatką FFP, soczewkami ED, wieżyczkami Zero Stop, zmiennym powiększeniem i ekstremalnie wytrzymałą obudową wypełnioną azotem.

Wiatrówki EPIC ONE

Długo oczekiwane czeskie wiatrówki EPIC ONE są już tutaj! Zobacz z nami, jakie warianty są dostępne według kalibru, długości lufy, konstrukcji kartusza i co możesz do nich dokupić.

Wideorecenzja: Epic Airguns model Two

W dzisiejszej wideo recenzji skupimy się na czeskiej marce Epic Airguns i jej doskonałej modułowej wiatrówce Epic Two, którą można dostosować do własnego wizerunku.

Marek Děngl,

TOP 5 - Wiatrówki PCP

Zapoznaj się z 5 najlepiej sprzedającymi się wiatrówkami PCP z naszego sklepu w Czechach. Czy są to niedrogie modele z Turcji, czy najwyższej jakości wiatrówki z Czech, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wideo: Prezentacja pełnej oferty AIRMAKS ARMS

Sprawdź z nami, co producent AirMaks Arms już oferuje, jakie warianty dodał do swojej oferty i co możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym Balistas.cz

Marek Děngl,

Wideorecenzja: TAIPAN Veteran II

Zobaczmy, jak rozszerzył się asortyment TAIPAN i jakie modele można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Marek Děngl,

Wideorecenzja: SPA Snowpeak T-Rex

W dzisiejszej recenzji wideo przyjrzymy się nowemu Snowpeak T-Rex od SPA, który jest jednym z najlepszych karabinków PCP w swoim przedziale cenowym.

Marek Děngl,

Ostatnio odwiedzane produkty

+48 512 089 378 Pn.–pt.: 8–16 godz. Zadaj pytanie

Dołącz do 100.000 odbiorców i zdobądź dostęp do nowości, akcji promocyjnych i recenzji

Logując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.